Perkusijos magija

Perkusijos magija

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė
Sō Percussion (JAV): Eric Cha-Beach, Josh Quillen,
Adam Sliwinski, Jason Treuting.
Programa: Steve Reich, David Lang ir kt. (perkusija).

Amerikiečių ansamblio „Sō Percussion“ vizitinė kortelė – nestandartinis mąstymas. Lygiai prieš 20 metų susibūręs ansamblis inicijuoja originalius projektus, atlieka inovatyvias kompozicijas, dalyvauja performansuose. Ansamblis tiesiog stulbinamai perteikia šiuolaikinės muzikos klasikų kompozicijas, kurios „nuotaikingai įkvepia savo precizija ir netvarka“ (pasak The New Yorker).
 
Šalia itin aktyvios koncertinės veiklos Prinstono universitete reziduojantis kolektyvas entuziastingai imasi edukacinės veiklos: rengia kūrybines dirbtuves ir koncertų seriją jauniesiems kompozitoriams bei vasaros akademiją perkusininkams. Ansamblio repertuare – nuo XX a. klasikų iki pačios naujausios muzikos, kurią atlikėjų užsakymu rašo garsiausi pasaulio kompozitoriai.
 
„Sō Percussion“ koncerte atliks du Amerikos muzikos legendos Steve’o Reicho kūrinius ir vieną ryškaus jaunesnės kartos kompozitoriaus Bryce’o Dessnerio opusą. Visi jie įtikinamai parodys, kokia spalvinga ir įvairi gali būti perkusija.
Taip pat turėsime progą išgirsti prieš porą metų Klaipėdoje viešėjusio žymaus kūrėjo Davido Lango „Sō Percussion“ ansambliui sukurtą kompoziciją „The So-called Laws of Nature“ / „Vadinamieji gamtos dėsniai“, įkvėptą autoriaus minčių kadaise studijuojant medicinos mokslus. Šis kūrinys dar labiau atskleis, kokia neaprėpiama yra perkusijos spalvų paletė ir kaip išraiškingai talentingų muzikų rankose gali skambėti netgi paprasčiausi daiktai.
 
Apsilankę šiame koncerte jūs patikėsite, kad šiuolaikinė muzika gali būti ne tik įdomi, bet ir graži. Jūs ne tik panirsite į meditaciją, bet ir pasisemsite aktyvios garsų energijos, o rokeriški muzikos proveržiai kartais leis patirti ne tik klausymosi malonumą, bet ir euforiją!

  • 2019-10-04  nuo 18:30
2019-10-04 18:30 2019-10-04 18:30 Europe/Vilnius Perkusijos magija Renginio laikas: 18.30 val.  Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė Sō Percussion (JAV): Eric Cha-Beach, Josh Quillen, Adam Sliwinski, Jason Treuting. Programa: Steve Reich, David Lang ir kt. (perkusija). Amerikiečių ansamblio „Sō Percussion“ vizitinė kortelė – nestandartinis mąstymas. Lygiai prieš 20... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/perkusijos-magija/date-20191004/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 14.00