Pepė Ilgakojinė

Pepė Ilgakojinė

Jaunimo teatras „BE DURŲ“

„PEPĖ ILGAKOJINĖ“

Muzikinė istorija vaikams ir tėveliams Astridos Lindgren pasakos motyvais

 

Režisierė – Angelė Juškevičienė

Kompozitorius – Haroldas Šlikas

Dailininkė – Olga Ronkaitienė

Baletmeisteris – Arūnas Peštenis

 

Pepė Ilgakojinė – visiems puikiai pažįstamas personažas iš Astridos Lindgren sukurtos pirmosios knygos vaikams. Tai istorija apie nepaprastą mergaitę. Ją pažįsta beveik visi pasaulio vaikai, o mergaitės norėtų būti į ją panašios: nešioti keistas sukneles, avėti per didelius batus, ir, žinoma, turėti nuosavą arklį verandoje. Ir dar tikrą beždžionėlę, vardu Ponas Nilsonas.

Spektaklyje susitiksite ir su kitais knygos herojais - Pepės draugais: Tomiu ir Anika, Pepės tėčiu, negrų karaliumi, jūrų kapitonu Efraimu, nevykėliais plėšikais bei įkyruoliais policininkais. Spektaklyje daug muzikos ir šokių, puikūs kostiumai ir dekoracijos. Maloniai kviečiame pažiūrėti šį nuotykių kupiną spektaklį, kuris nenuvils nei jaunųjų, nei suaugusiųjų žiūrovų.

 

Premjera – 2016 m. gruodžio 10 d.

Trukmė - 60 min.

Durys atidaromos iki renginio likus: 1 val.

Vaikai iki 3 m. įleidžiami nemokamai (nesuteikiant papildomos vietos).

Informacija tel. 8612 24185

 

Renginio organizatorius: "Jūros paukštė", VšĮ

  • 2019-01-13  nuo 12:00
2019-01-13 12:00 2019-01-13 12:00 Europe/Vilnius Pepė Ilgakojinė Jaunimo teatras „BE DURŲ“ „PEPĖ ILGAKOJINĖ“ Muzikinė istorija vaikams ir tėveliams Astridos Lindgren pasakos motyvais   Režisierė – Angelė Juškevičienė Kompozitorius – Haroldas Šlikas Dailininkė – Olga Ronkaitienė... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/pepe-ilgakojine/date-20190113/ Žvejų rūmai, Taikos pr. 70, Klaipėda, Klaipėda, Klaipėdoje