"PĖDINK Į GIRULIUS"

"PĖDINK Į GIRULIUS"

Natūralu, kad šiemetinis Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos organizuojamas vasaros kultūrinių renginių ciklas bus skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Kalbėsime apie asmenybes, kultūros žmones, kurie savo kūryba ir veikla sudėjo mūsų valstybingumo pamatus. Atskiri vakarai bus skirti Vinco Kudirkos, Vytauto Mačernio, Justino Marcinkevičiaus, Vydūno, tėvo Stanislovo gyvenimui ir kūrybai. Įvairiomis meninėmis formomis apie šias Lietuvai brangias asmenybes kalbės aktorė Virginija Kochanskytė, rašytoja ir muziejininkė Aldona Ruseckaitė, aktorius ir režisierius Petras Venclova, režisierė ir scenaristė Dalia Kanclerytė, aktorius Rimantas Bagdzevičius.
Liepos 11 dieną, paminint Klaipėdos Sąjūdžio prisistatymo Vasaros estradoje 30-metį, vyks
renginys „Laisvės keliu: Sąjūdžio vertė ir laikas“. Liepos 13 dieną, minint Sąjūdžio sukaktį, veiks ir fotomenininko Sauliaus Jokužio foto paroda, surengta iš to laikotarpio įvykių archyvo. Apie Lietuvos istorijos vingius kalbėsimės su istoriku, profesoriumi Alfredu Bumblausku. Tikimės, kad pavyks prikalbinti atvykti valstybės istorija paremto romano „Silva rerum“ autorę Kristiną Sabaliauskaitę. Vyks ir muzikinių renginių. Skambės Klaipėdos styginio kvarteto „Musica Libera“ atliekami kūriniai.Kultūrinių renginių ciklą „Pėdink į Girulius“ pradėsime birželio 13 d. 18 val. Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų pučiamųjų orkestro koncertu. Miestiečių ir vasarotojų laukia įspūdingas koncertas. Visą vasarą, nuo birželio 13 d. iki rugpjūčio 29 d., kiekvieną trečiadienį, 18 val. lauksime Jūsų atvykstant į „Pėdink į Girulius“ renginius, kurie vyks Girulių bibliotekoje,
adresu Šlaito g. 10A. Renginiai nemokami.

Programa 

Birželio 13 d.

18:00 val. Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų pučiamųjų orkestro koncertas. Kapelmeisteris Pranciškus Memėnas. Programoje- įvairių muzikos autorių atliekami kūriniai.

Birželio 20 d.

18:00  val. Silvijos Beatričės kūrybos vakaras "Sielos preliudai" : eilės, dainos ir kiti muzikiniai kūriniai. Koncertmeisterė Beata Andruškiavičienė.

Birželio 22 d. 

18:00 val. Vasaros saulėgrįžos koncertas. Akordeonu groja Žygimantas Laurinavičius ir jo mokiniai Donatas Butkus, Benas Jogminas. Poeziją skaitys Edita Miravičiūtė.

Birželio 27 d.

18:00 Dailės ir Ramunės duetas. Arfa , smuikas, vokalas.

  • Birželio 13 d.  nuo 18:00
2018-06-13 18:00 2018-06-13 18:00 Europe/Vilnius "PĖDINK Į GIRULIUS" Natūralu, kad šiemetinis Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos organizuojamas vasaros kultūrinių renginių ciklas bus skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Kalbėsime apie asmenybes, kultūros žmones, kurie savo kūryba ir veikla sudėjo mūsų valstybingumo pamatus. Atskiri vakarai bus skirti Vinco... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/pedink-i-girulius/date-20180613/ Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Girulių filiale-bendruomenės namuose, Šlaito g. 10A, Klaipėda, Klaipėdoje
Kiti koncertai