Paukščių takais - žygis kanojomis Nemuno Deltoje -%

Paukščių takais - žygis kanojomis Nemuno Deltoje -%

PASIŪLYMAS -30% su promo kodu: BIRD06
Tik 39,90 Eur su pusryčiais!

Ar kada susimąstėte kaip atrodo paukščių rojus? Paukščių stebėjimo maršrutas leis pajusti tą tikrąją laisvę ir dar neatrastą laukinės gamtos grožį. Seklūs Kuršių marių vandenys susilieja su Nemuno ir Minijos upėmis, ir čia, švendrų karalystėje, jaukų prieglobstį randa milijonai kiekvieną sezoną migruojančių paukščių.

Parodysime Jums sunkiai, tik kanoja pasiekiamas vietas. Taigi irkluotojai galės žavėtis stebėdami kvapą gniaužiantį vaizdą – paukščių poilsio akimirkas. Ir tai toli gražu dar ne viskas: prieš akis atsivers įspūdingiausia Nemuno deltos panorama.

Daugiau informacijos: https://www.wetweim.com/lt/birdwatch.php

Į kainą įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu; pilna įrangos komplekto nuoma (kanoja, irklai, liemenė, herm. maišas), pusryčiai, kelionės vadovo paslaugos, maršruto rengimas ir derinimas.

Liepos 3d. 09:00 val. Išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio (iš Dubysos gatvės pusės), išvykimo laikas gali keistis.

Maršruto trukmė - 6 valandos
Maršruto distancija - 12 km
Sudėtingumas - lengvas (tinka pradedantiems)

Pasiteiravimui apie turą tel. 8 66 238 238
el.paštas – orders@wetweim.com

Registracija internetu:
https://www.wetweim.com/lt/birdwatch.php

  • Liepos 3 d.  nuo 09:00
2019-07-03 09:00 2019-07-03 09:00 Europe/Vilnius Paukščių takais - žygis kanojomis Nemuno Deltoje -% PASIŪLYMAS -30% su promo kodu: BIRD06 Tik 39,90 Eur su pusryčiais! Ar kada susimąstėte kaip atrodo paukščių rojus? Paukščių stebėjimo maršrutas leis pajusti tą tikrąją laisvę ir dar neatrastą laukinės gamtos grožį. Seklūs Kuršių marių vandenys susilieja su Nemuno ir Minijos upėmis, ir čia, švendrų... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/pauksciu-takais-zygis-kanojomis-nemuno-deltoje/date-20190703/ Klaipėda
  • Kaina: 3.00