Paskubėkite/Brodvėjaus miuziklas - Čikaga.Klaipėda

Paskubėkite/Brodvėjaus miuziklas - Čikaga.Klaipėda

19 a. trečiojo dešimtmečio Čikagos miesto kriminalinės teisybės paieškos susipina su stilingu nuteistųjų seksualumu ir paverčia kalėjimo sienas žvaigždžių kalve. Teisingumo šou, kur egzistuoja savo taisyklės.

Tai antras ilgiausiai rodomas miuziklas Brodvėjaus istorijoje.

Miuziklas „Čikaga“ buvo apdovanotas: 6 „Tony“ , 2 „Olivier“ bei „Grammy“ apdovanojimais.

Miuziklas persmelktas seksualumu ir ironija. Būti žinomu- siekiamybė. Nesvarbu kur bebūtum ir ką darytum, tavo gyvenimo prasmė- šviesti spindinčia žvaigžde. Tavo pasirodymas sukamas kaip šou, video klipas, ar dar vienas sensacingas nusižiovavimas. Tai gyvenimas vardan žinutės pirmame puslapyje, antraštės, blizgučių, šlovės alėjos. Todėl nieko nėra šventa ir visos priemonės pateisinamos. Būtis – pati savaime subalansuota ieškoti naujos intrigos. Įdomiausia tai, kad tokius “garsius” veikėjus mes linkę garbinti, teisinti, lipdyti iš jų savo paties idealus. Miuziklas satyriškai žvelgia į „teisingumo“ sąvoką, po kuria šio „teatro žaidėjai“ patys savaime tampa šou egzistencijos įkaitais. Bet juk čia Čikaga.

  • 2019-01-05  nuo 18:00
2019-01-05 18:00 2019-01-05 18:00 Europe/Vilnius Paskubėkite/Brodvėjaus miuziklas - Čikaga.Klaipėda 19 a. trečiojo dešimtmečio Čikagos miesto kriminalinės teisybės paieškos susipina su stilingu nuteistųjų seksualumu ir paverčia kalėjimo sienas žvaigždžių kalve. Teisingumo šou, kur egzistuoja savo taisyklės. Tai antras ilgiausiai rodomas miuziklas Brodvėjaus istorijoje. Miuziklas „Čikaga“ buvo... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/paskubekite-brodvejaus-miuziklas-cikaga-klaipeda/date-20190105/ Švyturio arena, Dubysos g. 10-1, Klaipėda, Klaipėdoje