Pasaulio dainų naktis III

Pasaulio dainų naktis III

Renginio laikas: 18.30 val. 
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė
Dovilė Kazonaitė (sopranas), Milda Umbrusevičiūtė (fortepijonas), Silvija Vaitkevičiūtė (smuikas).
Programa: Claude Debussy, Maurice Ravel, Manuel de Falla,  Reynaldo  Hahn,  Georges Bizet, Fernando Obradors, Olivier Messiaen, Reynaldo Hahn, Gabriel Faure, Leo Delibes.

„Pasaulio dainų naktis III“ tęsia pavasarį pradėtą įvairių pasaulio šalių kompozitorių vokalinei muzikai skirtą koncertų ciklą. Šįkart muzikos garsų keliais keliausime į Prancūziją ir Ispaniją, senomis ir savitomis kultūrinėmis tradicijomis pasižyminčias Vakarų Europos valstybes. Šioje programoje skambės ne tik dainos, bet taip pat smuiko ir fortepijono dialogai. Publiką žavės  puikios jaunosios kartos atlikėjos: iš Klaipėdos kilusi, pernai Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro teikiamu „Metų operos vilties” titulu įvertinta Dovilė Kazonaitė(sopranas), keleto tarptautinių konkursų laureatė Milda Umbrusevičiūtė(fortepijonas) ir Silvija Vaitkevičiūtė (smuikas), taip pat pelniusi prizines vietas tarptautiniuose ir nacionaliniuose konkursuose. 
 
Nuostabiai gaivi prancūzų muzika geriausiai išreiškiama fortepijono garsais. Prancūziškos dainos užburia savo žavesiu, o jų skambesys pamalonina bet kurios šalies muzikos gerbėjo ausį – ne veltui prancūzų kalba laikoma viena gražiausių pasaulyje. Girdėsime įvairių prancūzų autorių dainas, o pianistės ir smuikininkės duetas pakvies pasimėgauti ispaniškomis liaudies melodijomis, ugninga  M. Ravelio muzika, spalvinga ir paslaptinga O. Messiaeno kūryba. Kartu jos ištrins ribą tarp ispaniškos ir prancūziškos muzikos, mat pastaroji savo temperamentu nė kiek nenusileidžia ispaniškiems ritmams.

  • 2019-10-16  nuo 18:30
2019-10-16 18:30 2019-10-16 18:30 Europe/Vilnius Pasaulio dainų naktis III Renginio laikas: 18.30 val.  Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salės I a. fojė Dovilė Kazonaitė (sopranas), Milda Umbrusevičiūtė (fortepijonas), Silvija Vaitkevičiūtė (smuikas). Programa: Claude Debussy, Maurice Ravel, Manuel de Falla,  Reynaldo  Hahn,  Georges Bizet, Fernando Obradors, Olivier Messiaen, Reynaldo... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/pasaulio-dainu-naktis-iii/date-20191016/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 10.00