Parodyk, ką gali Klaipėdoje

Parodyk, ką gali Klaipėdoje

Fantastiškas renginys Klaipėdos namų aludarių bendruomenei. Rengiame dar vieną konkursą! Jis skirtas visiems Lietuvos namų aludariams, kurie nori ne tik parodyti savo bandymus, bet ir įvertinti kolegų. Konkurso tema – Pale ale. Tai ir labai paprastas, bet taip pat ir itin daug kūrybiškumo reikalaujantis uždavinys.
Konkurso metu bus ragaujamas ir vertinamas kiekvieno dalyvio pateiktas kūrinys, o geriausias apdovanojamas prizu. Prizą parinkome tokį, kad net patys baltai pavydime laimėtojui. Tai ekskursija po Švyturys Brewery ir VIP degustacija su ŠUA guru Dalia Jočyte ir išradingu aludariu Mažvydu Matuku.
Renginys skirtas supažindinti bendruomenę su didžiausio namų aludarių konkurso „Aludarių taurė“ teisėjavimo sistema, vertinimo kortele, pagrindiniais prizais bei kitais pokyčiais. Jeigu esi neabejingas kokybiškam produktui, įdomiems pašnekesiams ir puikiai atmosferai – laukiame tavęs! Taisyklės Renginio dalyviui:
* Kiekvienas dalyvis turi atnešti 1-2 skirtingo alaus pavyzdžius.
* Minimalus alaus kiekis – 2 buteliai po ne mažiau nei 0,5 l, gali būti pateiktas bet kokioje taroje.
* Alaus registracija prasidės gegužės 20 d. Reikės nurodyti aludario vardą, pavardę, slapyvardį (nebūtina), alaus parametrus – stilių, ABV, IBU, EBC. Daugiau informacijos paskelbsime netrukus.
* Konkursui gali būti pateikti tik šių stilių atstovai (pagal BJCP/AHA sistemą): 1C. Cream Ale, 18A. Blonde Ale, 25B. Saison, 5B. Kölsch, 18B. American Pale Ale, 26A. Trappist Single, 12A. British Golden Ale, 24B. Belgian Pale Ale, X5. New Zealand Pilsner, 12B. Australian Sparkling Ale, 25A. Belgian Blond Ale.
* Dalyvis, atnešęs savo alų į konkursą, savaime taps ir teisėju.
* Alaus registracija nemokama.
Visas kitas detales paskelbsime iškart po konkurso „Aludarių taurė“.
Alaus surinkimas bus galimas ir Gero alaus parduotuvėse, čia tuo atveju, jeigu nesinori nuvykti prie jūros, puikiai praleisti laiką ir t.t.

  • 2019-06-08  nuo 13:00
2019-06-08 13:00 2019-06-08 13:00 Europe/Vilnius Parodyk, ką gali Klaipėdoje Fantastiškas renginys Klaipėdos namų aludarių bendruomenei. Rengiame dar vieną konkursą! Jis skirtas visiems Lietuvos namų aludariams, kurie nori ne tik parodyti savo bandymus, bet ir įvertinti kolegų. Konkurso tema – Pale ale. Tai ir labai paprastas, bet taip pat ir itin daug kūrybiškumo reikalaujantis uždavinys. Konkurso... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/parodyk-ka-gali-klaipedoje/date-20190608/ Švyturys brewery, Kūlių Vartų g. 7, Klaipėda, Klaipėdoje