Paradas

Paradas

Tai komedija, kurios autorius – gerai žinomas šiuolaikinis rusų dramaturgas, kino scenaristas A. Galin (g. 1947 m.). Jo pjesės išverstos ir statomos daugiau nei 200 pasaulio teatrų. A. Galinas yra populiariausių Rusijos dramaturgų dešimtuke.

Pjesės „Paradas“, parašytos 2015 m., veiksmas vyksta šių dienų Amsterdame. Viešbučio kambaryje, kol už lango vyksta garsusis Amsterdamo gėjų paradas, kaktomuša susiduria du pasauliai: jaunas ir senas, būsimasis ir besibaigiantis. Vienas lengvas, kitas sunkiasvoris. Vienas naivus ir patiklus, kitas patyręs ir brutalus. Jų laukia labai keista kova, kuri dar keisčiau pasibaigia.

„Paradas“ – tai komiška, o kartu ir liūdnoka istorija apie šiuolaikinio gyvenimo aktualijas, tėvų ir vaikų tarpusavio santykius, apie apsimestinio vyriškumo ir tikro žmogiškumo sankirtas.
Istorija, kurios moralas labai paprastas: nepaisant jokių socialinių, ideologinių ar lytinių skirtumų, mes visi esame žmonės. Ir jei norime išgyventi, turime priimti kitus tokius, kokie jie yra, nieko iš jų mainais nereikalaudami. Ir tai vienintelis iš tiesų svarbus dalykas mūsų gyvenimuose.

„Tai teatras – žaidimas, vaizduotės teritorija. Tegul žmonės juokiasi, džiaugiasi, o tie rimti dalykai, apie kuriuos kalbame, patys susiras kelią į žmonių protus ir širdis.“ Aleksandr Galin

Į vakarinius spektaklius žiūrovai iki 14 m. neįleidžiami.

  • 2019-02-10  nuo 18:30
2019-02-10 18:30 2019-02-10 18:30 Europe/Vilnius Paradas Tai komedija, kurios autorius – gerai žinomas šiuolaikinis rusų dramaturgas, kino scenaristas A. Galin (g. 1947 m.). Jo pjesės išverstos ir statomos daugiau nei 200 pasaulio teatrų. A. Galinas yra populiariausių Rusijos dramaturgų dešimtuke. Pjesės „Paradas“, parašytos 2015 m., veiksmas vyksta... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/paradas/date-20190210/ Klaipėdos Dramos Teatras, Teatro g. 2, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 18.75
Daugiau informacijos