PADI DAPI Fish (Lietuva) ir Alban Richard (Prancūzija), „I Švytuoti – Brandir I“

PADI DAPI Fish (Lietuva) ir Alban Richard (Prancūzija), „I Švytuoti – Brandir I“

„I Švytuoti-Brandir I“

Projektą pristato: Prancūzų institutas Lietuvoje

Idėjos autorius, choreografas: Alban Richard (Kano miesto nacionalinio choreografijos centro Normandijoje (Prancūzija) vadovas, choreografas)

Choreografė: Agnija Šeiko (šokio teatro „PADI DAPI Fish“ meno vadovė, choreografė)
Kaip surinkti žmones? Kaip dalyvauti bendruomenėje? Kaip kalbėti apie nematomus dalykus? Kaip padaryti savo kūną vieta laisvei ir utopijai? Kaip atkreipti žmonių dėmesį, kurie nenori tavęs matyti?

Naujasis lietuvių ir prancūzų kūrėjus apjungiantis šokio spektaklis kviečia panirti į muzikos, teksto ir judesio verpetą, kuriame išsitrina ribos tarp atlikėjų ir žiūrovų, ir kaip rašė poetas Waltas Whitmanas „išgirstamas (mūsų) barbariškas gausmas virš pasaulio stogų.

  • Birželio 13 d.  18:30 - 19:30
2018-06-13 18:30 2018-06-13 19:30 Europe/Vilnius PADI DAPI Fish (Lietuva) ir Alban Richard (Prancūzija), „I Švytuoti – Brandir I“ „I Švytuoti-Brandir I“ Projektą pristato: Prancūzų institutas Lietuvoje Idėjos autorius, choreografas: Alban Richard (Kano miesto nacionalinio choreografijos centro Normandijoje (Prancūzija) vadovas, choreografas) Choreografė: Agnija Šeiko (šokio teatro „PADI DAPI Fish“ meno vadovė,... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/padi-dapi-fish-lietuva-ir-alban-richard-prancuzija-i-svytuoti-brandir-i/date-20180613/ Klaipėdos Dramos Teatras, Teatro g. 2, Klaipėda, Klaipėdoje Klaipėdos dramos teatras info@kldt.lt
  • Kaina: 5.75
Daugiau informacijos
Panašūs renginiai