„Pabėgimas iš Trepsės namų“

„Pabėgimas iš Trepsės namų“

Gyveno kartą pasaulyje mergaitė vardu Trepsė. Iki šiol neaišku, kas pavadino ją Trepse, bet be abejonės tai buvo drąsus žmogus. Nes vos tik Trepsė parduotuvėje pamatydavo naują lėlę, iš karto pareikalaudavo ją nupirkti, o jei mama nesutikdavo, tuojau pat krisdavo žemėn ir pradėdavo baisingai trypti kojomis. Ir trypdavo tol, kol mama dėl šventos ramybės lėlę nupirkdavo. Taip Trepsės namuose atsirado tiek lėlių, kad visų net vardus buvo sunku atsiminti. Kiekviena iš jų troško, kad Trepsė žaistų tik su ja, todėl varžėsi tarpusavy, iš paskutiniųjų bandydamos patraukti mergaitės dėmesį. Bet vieną dieną mama nupirko Trepsei kompiuterį, ir lėlės mergaitei tapo neįdomios. Trepsės namai virto namais, pilnais niekam nereikalingų lėlių. Nebegalėdamos pakęsti tokio gyvenimo, keletas lėlių nusprendžia pamokyti nedėkingąją Trepsę ir, susėdusios į seną žaislinį automobilį, pabėga iš Trepsės namų.

„Pabėgimas iš Trepsės namų“ – muzikinė pasaka apie tai, ko siekia kiekvienas iš mūsų: būti trokštamu, mylimu ir reikalingu. Ir kaip bet koks pabėgimas jis susijęs su rizika, nuotykiais ir nenuspėjama pabaiga.

  • 2019-02-10  nuo 13:00
2019-02-10 13:00 2019-02-10 13:00 Europe/Vilnius „Pabėgimas iš Trepsės namų“ Gyveno kartą pasaulyje mergaitė vardu Trepsė. Iki šiol neaišku, kas pavadino ją Trepse, bet be abejonės tai buvo drąsus žmogus. Nes vos tik Trepsė parduotuvėje pamatydavo naują lėlę, iš karto pareikalaudavo ją nupirkti, o jei mama nesutikdavo, tuojau pat krisdavo žemėn ir pradėdavo baisingai trypti kojomis. Ir trypdavo tol,... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/pabegimas-is-trepses-namu/date-20190210/ Žvejų rūmai, Taikos pr. 70, Klaipėda, Klaipėda, Klaipėdoje