Origami lėlių spektaklis "Arklio Dominyko meilė"

Origami lėlių spektaklis "Arklio Dominyko meilė"

Arklio Dominyko meilė

Popierinių (origami) lėlių vaidinimas pagal Vytauto V. Landsbergio labai savitą, keistą pasaką, kupiną švelnaus humoro, taip pat nuoširdžių draugystės, ištikimybės, meilės jausmų.
Pasakos siužetas stebinantis, paradoksalus. Laukinis arklys Dominykas sutinka ir pamilsta gražią ir truputį aikštingą rugiagėlę. Artėjant žiemai, arklys nuskina rugiagėlę ir paslepia, nes šalna kėsinasi ją sušaldyti, o pats iškeliauja į Afriką. Jo kelionė įdomi ir sudėtinga. Dominykas susitinka baltąją mešką, krokodilą, kupranugarių, begemotuką ir kitokių veikėjų. Pagaliau Dominykas patenka į rugiagėlių pievą, iš kurios kilusi jo mylimoji. Artėjant pavasariui Dominykas grįžta į Lietuvą, nes vėl turi išdygti jo rugiagėlė.
Šis pasakojimas moko mus meilės, kūrybos. Kartu subtiliai paliudija apie amžinąjį gyvenimą, apie nuolat vykstantį atsinaujinimą ir atgimimą.


Režisūra- Kamilė Kondrotaitė
Dailė- Liuda Liaudanskaitė
Muzika- Aušra Vaštakaitė
Vaidina- Liudas Vyšniauskas, Kamilė Kondrotaitė

Vaikai iki 2 metuku įleidžiami nemokamai.
Galioja „10 +1” taisyklė ( Renginio ambasadorius,( žmogus atlydėjęs bent 10 asmenų grupę pats gauna pakvietimą į renginį)
Grupėms taikoma 20 proc. nuolaida.

  • 2019-02-17  nuo 12:00
2019-02-17 12:00 2019-02-17 12:00 Europe/Vilnius Origami lėlių spektaklis "Arklio Dominyko meilė" Arklio Dominyko meilė Popierinių (origami) lėlių vaidinimas pagal Vytauto V. Landsbergio labai savitą, keistą pasaką, kupiną švelnaus humoro, taip pat nuoširdžių draugystės, ištikimybės, meilės jausmų. Pasakos siužetas stebinantis, paradoksalus. Laukinis arklys Dominykas sutinka ir pamilsta gražią ir truputį... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/origami-leliu-spektaklis-arklio-dominyko-meile/date-20190217/ Klaipėdos Dramos Teatras, Teatro g. 2, Klaipėda, Klaipėdoje