Organizmo švara

Organizmo švara

Atėjo pavasaris, kartu ir noras švarintis. Švarinti ne tik aplinką, bet ir organizmą. Todėl paskutinį kovo antradienį pakviesime Jus į paskaitą apie organizmo valymą, poilsį badaujant, skirtingas badavimo rūšis Pempininkų bibliotekoje (Taikos pr. 81A).

Paskaitos metu sužinosite, kas yra autofagija, kada ji įsijungia ir kaip veikia savaiminis ląstelių valymasis. Sužinosite kaip galima padėti savo ląstelėms regeneruotis, išsivalyti, atjaunėti. Lektorė kalbės apie protarpinio badavimo naudą mūsų organizmui, apie tai, kas vyksta su mūsų kūnu vėlai pavalgius, kaip į tai reaguoja kepenys, tulžis ir t.t. Namo išsinešite skanius ir sveikus, apetitą malšinančius valgių receptus.

Lektorė - ILONA UGINTĖ – veikli keturių vaikų mama, sveikos gyvensenos mokytoja, žaliavalgiškų bei sąmoningo badavimo stovyklų organizatorė, jogos trenerė, natūralios kosmetikos, sveikatinančių priemonių kūrėja, prekinio ženklo Healthy Beauty savininkė.

Renginys nemokamas.

  • 2019-03-26  17:30 - 18:30
2019-03-26 17:30 2019-03-26 18:30 Europe/Vilnius Organizmo švara Atėjo pavasaris, kartu ir noras švarintis. Švarinti ne tik aplinką, bet ir organizmą. Todėl paskutinį kovo antradienį pakviesime Jus į paskaitą apie organizmo valymą, poilsį badaujant, skirtingas badavimo rūšis Pempininkų bibliotekoje (Taikos pr. 81A). Paskaitos metu sužinosite, kas yra autofagija, kada ji įsijungia ir... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/organizmo-svara/date-20190326/ Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinys, Taikos pr. 81A, Klaipėda, Klaipėdoje