Oleg Surajev Pasisveikinimo Turas Klaipėdoje

Oleg Surajev Pasisveikinimo Turas Klaipėdoje

Klaipėda, vėl grįžtam pas jus, ir grįžtam su VISIŠKAI NAUJA PROGRAMA. Taip, nauja - ne grand šuo, ne auksinė ir ne metų standupas - nei Youtube, nei Yandex, nei Myspace, nei kitose platformose jos nėra. PASISVEIKINIMO TURO programa.

Bilietų kiekis ribotas (na, bet juk visada bilietų kiekis ribotas, čia toks marketingo žodynas) ir bilietai brangs. Apšildantį komiką paskelbsime vėliau.
Trukmė - valanda su trupučiu, bus ir muzika, ir linksmos dainos, už kurias atsakingas Olego co-autorius ir kolega Dominykas Noruišis.

Durys: 18:30
Pradžia: 20:00
Geresnių vietų rezervacija: info@1k.lt (vardas, pavardė, data, žmonių skaičius)
Rezervuoti galite TIK ĮSIGIJĘ BILIETUS

O šiaip jau tikriausiai viską žinote: N-18, negerkite daug alkoholio, būkite kultūringi, dalyvaukite show, bendraukite, nesiparinkite, nes gyvenimas yra vienas didelis prižvengimas. Mes jus mylime, jūs mus irgi, viskas tarp mūsų yra gerai.

  • 2019-08-29
2019-08-29 2019-08-29 Europe/Vilnius Oleg Surajev Pasisveikinimo Turas Klaipėdoje Klaipėda, vėl grįžtam pas jus, ir grįžtam su VISIŠKAI NAUJA PROGRAMA. Taip, nauja - ne grand šuo, ne auksinė ir ne metų standupas - nei Youtube, nei Yandex, nei Myspace, nei kitose platformose jos nėra. PASISVEIKINIMO TURO programa. Bilietų kiekis ribotas (na, bet juk visada bilietų kiekis ribotas, čia toks marketingo... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/oleg-surajev-pasisveikinimo-turas-klaipedoje/date-20190829/ KF Kultūros fabrikas, Bangų g. 5A, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 15.00