Nuostabūs dalykai. Teatras KITAS KAMPAS | Klaipėda

Nuostabūs dalykai. Teatras KITAS KAMPAS | Klaipėda

10-tas sezonas – tik PRADŽIA!

Jei norisi eiti toli, ne tik tiesiai – tau reikia improvizacijos. Jei norisi eiti savaip, ne tik teisingai – tau reikia improvizacijos. Jei norisi matyti galimybes, ne tik galą – tau reikia improvizacijos. Galiausiai – jei mėgsti juoktis! Tau. Jos. Reikia.

Jau daug žiūrovų tuo įsitikino per devynis „Kito kampo“ sezonus. Jubiliejinį, 10-tąjį, sezoną pradedantis profesionalus improvizacijų teatras sako: „Viskas tik pradžia.“ Bet kuri situacija gali būti pradžios taškas naujai ir, svarbiausia, linksmai istorijai, jei pažvelgi kitu kampu.

Spektaklyje „Nuostabūs dalykai“ aktorius, Auksinio scenos kryžiaus laureatas Martynas Nedzinskas kitu kampu drauge su žiūrovais pažvelgia į gyvenimo iššūkius. Įsivaizduok – tau septyneri. Tėtis pasako, kad mama ligoninėje. Ir tada tu sukuri nuostabių dalykų, dėl kurių verta gyventi, sąrašą. Žiūrovai džiovinasi skaidraus juoko ašaras ir išeina išmokę nuostabių dalykų.

Amžiaus cenzas: N-14

  • 2019-02-19  nuo 19:00
2019-02-19 19:00 2019-02-19 19:00 Europe/Vilnius Nuostabūs dalykai. Teatras KITAS KAMPAS | Klaipėda 10-tas sezonas – tik PRADŽIA! Jei norisi eiti toli, ne tik tiesiai – tau reikia improvizacijos. Jei norisi eiti savaip, ne tik teisingai – tau reikia improvizacijos. Jei norisi matyti galimybes, ne tik galą – tau reikia improvizacijos. Galiausiai – jei mėgsti juoktis! Tau. Jos. Reikia. Jau daug žiūrovų... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/nuostabus-dalykai-teatras-kitas-kampas-klaipeda/date-20190219/ KF Kultūros fabrikas, Bangų g. 5A, Klaipėda, Klaipėdoje