Nemokamas paskaitų ciklas apie Kinų kultūrą

Nemokamas paskaitų ciklas apie Kinų kultūrą

 

Domina Kinija? Norėtum sužinoti daugiau apie šios šalies kultūrą, istoriją, verslą, maistą ar sugriauti egzistuojančius mitus? O galbūt išsiaiškinti, kokie pavojai tyko tokioje egzotiškoje šalyje, ko derėtų vengti bei kokių etiketo taisyklių nelaužyti? O gal net išmokti dalelę šios egzotiškos šalies kalbos bei rašto?

2018 m. rugpjūčio 30 d. 17.30 val. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyriuje (Tilžės g. 9) atnaujinama didelio susidomėjimo sulaukusi edukacinė programa – 4 paskaitų ciklas apie Kinų kultūrą, istoriją ir gyvenimo būdą. Paskaitos planuojamos: rugpjūčio 30 d., rugsėjo 4, 6 ir 10 dienomis 17.30–18.30 val.

 

  • Rugpjūčio 30 d. Supažindinimas su Kinija, jos pozicija pasaulyje; Kinijos rašto istorija, jos raida ir pokyčiai. Arbatos gėrimas.
  • Rugsėjo 4 d. Ką reikėtų žinoti prieš važiuojant atostogauti, gyventi ar verslo reikalais į Kiniją? Ko derėtų vengti ir kokių etiketo taisyklių nelaužyti? Kokie pavojai tyko tokioje egzotiškoje šalyje? Rašymo tvarka, tonų tarimas, pagrindinės frazės.
  • Rugsėjo 6 d. Kokius stereotipus kinai turi apie Europiečius, kokius stereotipus mes turime apie Kiniją? Kokie stereotipai yra tiesa, o kokie tik vaizduotės vaisiai? Grožio samprata Kinijoje. Kas XXI amžiuje laikoma grožio etalonu? Tradicinio moters rūbo pristatymas.
  • Rugsėjo 10 d. Kinijos sostinės – Pekino pristatymas. Ką vertėtų aplankyti Pekine, įdomiausios vietos ir objektai. Supažindinimas su tradiciniais hieroglifais, Taivano istorija ir kodėl jis laikomas Kinijos Respublikos dalimi.

Paskaitas ves jauna bibliotekos specialistė, baigusi VDU Rytų Azijos šalių kultūras ir kalbas. Žinias gilino Kinijoje ir Taivane. Maloniai kviečiame registruotis

 

el. paštu jaunimas@biblioteka.lt arba telefonu (8 46) 314728.

  • Rugpjūčio 30 d.  17:30 - 18:30
2018-08-30 17:30 2018-08-30 18:30 Europe/Vilnius Nemokamas paskaitų ciklas apie Kinų kultūrą   Domina Kinija? Norėtum sužinoti daugiau apie šios šalies kultūrą, istoriją, verslą, maistą ar sugriauti egzistuojančius mitus? O galbūt išsiaiškinti, kokie pavojai tyko tokioje egzotiškoje šalyje, ko derėtų vengti bei kokių etiketo taisyklių nelaužyti? O gal net išmokti dalelę... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/nemokamas-paskaitu-ciklas-apie-kinu-kultura/date-20180830/ Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius, Tilžės g. 9, Klaipėda, Klaipėdoje Diana Aksamitauskaitė jaunimas@biblioteka.lt
  • Nemokamas
Daugiau informacijos