Neda ir Olegas Ditkovskis " Muzikiniai Monologai"

Neda ir Olegas Ditkovskis " Muzikiniai Monologai"

Liepos 13 d. 20 val. 30 min. ant “Muzikuojančio Kelto” denio .laukiami ne tik Olego Ditkovskio ir Nedos Malūnavičiūtės talento gerbėjai, bet ir visi nepataisomi romantikai.
Atlikėjai pristatys ilgai lauktą naujieną - kompaktinę plokštelę ,,Muzikiniai monologai", kuri, sunku patikėti, yra šio dueto pirmoji plokštelė ir neabejotinai taps ypatinga dovana geros muzikos gurmanams.
Naujojoje kompaktinėje plokštelėje sutilpo 16 kūrinių. Dainose atsispindi vyro ir moters monologai, išgyvenimai, patirtys ir mintys apie amžinąsias vertybes – gyvenimą, meilę ir mirtį. J. Strielkūnas, S. Geda, R. Stankevičius, J. Ivanauskaitė – pagrindiniai poetai, kurių eilės pasirinktos dainoms kurti.
Bendrame lietuviškos muzikos kontekste tai, be abejonės, bus kokybės ženklu pažymėtas albumas. Kompaktinės plokštelės leidybą dalinai finansavo asociacijos Latga ir Agata

  • 2019-06-13  nuo 20:30
2019-06-13 20:30 2019-06-13 20:30 Europe/Vilnius Neda ir Olegas Ditkovskis " Muzikiniai Monologai" Liepos 13 d. 20 val. 30 min. ant “Muzikuojančio Kelto” denio .laukiami ne tik Olego Ditkovskio ir Nedos Malūnavičiūtės talento gerbėjai, bet ir visi nepataisomi romantikai. Atlikėjai pristatys ilgai lauktą naujieną - kompaktinę plokštelę ,,Muzikiniai monologai", kuri, sunku patikėti, yra šio dueto pirmoji... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/neda-ir-olegas-ditkovskis-muzikiniai-monologai/date-20190613/ Šiaurinis ragas, Klaipėdoje