Natūralių smilkalų gamyba Klaipėdoje

Natūralių smilkalų gamyba Klaipėdoje

Natūralių smilkalų gamyba Klaipėdoje

REGISTRACIJA (privaloma): https://goo.gl/forms/E0i7UYf3IKdGC6kh1

Smilkalai – kvapiosios medžiagos, kurios smilkdamos skleidžia aromatą. Naudojami daugelyje religinių apeigų, taip pat medicininiais, estetiniais tikslais. Žmonės jau tūkstančius metų žino kaip išgauti aromatus iš kvapių dervų, medienos gabalėlių, žolių, šaknų, žievės, sėklų, žiedų. Smilkalai naudojami šventyklose, ritualų ir ceremonijų, meditacijų metu, kai kur jie neatsiejami nuo laidojimo ritualų ir medicininės praktikos. Buityje naudojami sureguliuoti fizinius ir emocinius sutrikimus, pajusti tiesiog pasitenkinimą nuo malonaus aromato. Nuo seno smilkalai, laikomi efektyviausia aromaterapine priemone.

Lietuvoje anksčiau gaminti smilkalai iš žolelių, žievių, vaistažolių (jonažolių, pelynų, ajerų). Buvo tikima, kad jie gali saugoti nuo įvairių ligų. Taip pat dažnai smilkyti gintaro milteliai. Gintaro kvapas leidžia atsipalaiduoti, šalina nuovargį. Vienas labiausiai vertinamų ir prabangiausių kvapų – jazminų. Ramina, šalina stresą, pakelia nuotaiką. Įdomiai veikia ir pačiulio kvapo derinys su rožės aromatu. Jis tinka daugeliui atvejų: jei kankina depresija – suteikia gyvenimo džiaugsmo, o jeigu esate per daug energingi ar įsitempę – nuramina.

Smilkalų gamybos užsiėmimo metu aptarsime smilkalų rūšis, jų istorijos fragmentus. Pasiruošime medžiagas, kurias naudosime kūryboje. Gaminsime natūralius konuso formos smilkalius iš himalajietiškų žolelių. Patys maišysime reikiamos konsistencijos smilkalų masę, o iš jos formuosime konuso (piramidės) formos smilkalus, kuriuos galima degti tiesiog padėjus ant lėkštutės ar padėkliuko.

Užsiėmimo metu pasigaminsime 4-6 konuso formos smilkaliukus iš 3 skirtingų žaliavų.

Apie vedančiąją:
Mano vardas Renata Ragganata. Iš prigimties ir išsilavinimo esu ekologė, pusę gyvenimo vegetarė ir dvasinės savasties ieškotoja. Kadangi visi mano pomėgiai, bei gyvenimo būdas yra glaudžiai susiję su ezoterika, įkūriau esoteric.lt, kur galima nusipirkti geros kokybės gaminius tik iš ekologiškų ir visiškai natūralių medžiagų tokių kaip kanapė, perdirbtas šilkas, vilna ir natūrali medvilnė. Esu pirma Lietuvoje, kuri bendradarbiauja su Nepalietišku fabriku pagal Sąžiningos prekybos (Fair Trade) programą. Ši programa prisideda prie ekonominio ir socialinio vystymosi besivystančiose šalyse. Vystomasis bendradarbiavimas pabrėžia žmogaus teises, laisvę, demokratiją, lygybę, solidarumą ir teisingumą. Vėlimas yra mano antras kvėpavimas, kadangi jo procesas visiškai atitinka mano būdą (tik intuicija ir jokio skaičiavimo). Taip pat gaminu natūralius smilkalus ir vedu smilkalų gamybos užsiėmimus.

DATA: 2019.04.06 (šeštadienis)
LAIKAS: 16 - 18 val.
VIETA: Klaipėda, Green Park Hotel Klaipeda, Minijos g. 119
KAINA: dalyviui 19 Eur

REGISTRACIJA (privaloma): https://goo.gl/forms/E0i7UYf3IKdGC6kh1

Info: Justė +370 678 04794

  • 2019-04-06  nuo 16:00
2019-04-06 16:00 2019-04-06 16:00 Europe/Vilnius Natūralių smilkalų gamyba Klaipėdoje Natūralių smilkalų gamyba Klaipėdoje REGISTRACIJA (privaloma): https://goo.gl/forms/E0i7UYf3IKdGC6kh1 Smilkalai – kvapiosios medžiagos, kurios smilkdamos skleidžia aromatą. Naudojami daugelyje religinių apeigų, taip pat medicininiais, estetiniais tikslais. Žmonės jau tūkstančius metų žino kaip išgauti aromatus iš... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/naturaliu-smilkalu-gamyba-klaipedoje/date-20190406/ Klaipėda