Muzikos ir šviesų efektų instaliacijos Legendos šviesa premjera

Muzikos ir šviesų efektų instaliacijos Legendos šviesa premjera

Išskirtinis kalėdinio laikotarpio renginys ir reginys - muzikos ir šviesos instaliacija „Legendos šviesa“!

Tai bendras VšĮ „Klaipėdos šventės“ ir Latvijos kompanijos „Artistic.lv“ projektas. Instaliacijos epicentre atsidurs romantiškomis legendomis apipintas Taravos Anikės siluetas. Jį apsups tikras šiuolaikinių šviesos efektų žiedas. Šviesų žaismė drauge su specialiai šiam projektui kurta muzika prikels iš užmaršties nemirtingą Simono Dacho Taravos Anikės legendą. 

Kiekvieną vakarą iki pat sausio 1 d. klaipėdiečiai ir miesto svečiai kas pusvalandį bus kviečiami stebėti kartotinius instaliacijos seansus.

  • Gruodžio 9 d.  nuo 17:00
2018-12-09 17:00 2018-12-09 17:00 Europe/Vilnius Muzikos ir šviesų efektų instaliacijos Legendos šviesa premjera Išskirtinis kalėdinio laikotarpio renginys ir reginys - muzikos ir šviesos instaliacija „Legendos šviesa“! Tai bendras VšĮ „Klaipėdos šventės“ ir Latvijos kompanijos „Artistic.lv“ projektas. Instaliacijos epicentre atsidurs romantiškomis legendomis apipintas... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/muzikos-ir-sviesu-efektu-instaliacijos-legendos-sviesa-premjera/date-20181209/ Teatro aikštė, Teatro a., Klaipėda, Klaipėdoje
  • Nemokamas