„Muzikinis blyksnis: kompozitorės Zitos Bružaitės dainos mažiems ir visiems“

„Muzikinis blyksnis: kompozitorės Zitos Bružaitės dainos mažiems ir visiems“

Kompozitorės Zitos Bružaitės kūrybos kraitelėje gausu muzikos, kuri skirta vaikams. Nuo dainelės iki chorinių dainų ar operėlių „Grybų karas ir taika“, „Voro vestuvės“, su kurių muzika užaugo jau kelios atlikėjų ir klausytojų kartos. Teatralizuotame koncerte visai šeimai skambės gražiausios Kaune gyvenančios autorės dainos, kurias interpretuos žinomi ir puikiai dainuojantys aktoriai Aistė Lasytė, Dominykas Vaitiekūnas ir net trys Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“ chorai, pasitelkę šiam koncertui ir pritariančio instrumentinio ansamblio spalvas. Gausiam atlikėjų būriui diriguos Šv. Kristoforo kamerinio orkestro meno vadovas Modestas Barkauskas, turintis nemažą darbo su jaunimu patirtį. 
Koncerte „Muzikinis blyksnis“ šalia ryškių programinių vaikiškų dainelių girdėsime ir melodingas, filosofinių poteksčių dainas jaunimo chorui. Suskambės ne tik vaikams, bet ir suaugusiems žinomos dainos, kaip antai: „Baigsis pilkas lapkritys“, „Pūga“, „Piešinys juodu pieštuku“, „Irias varna lytele“, „Bus ruduo“, „Apie akmenį“, „Elegija“ ir kitos. Jose išgirsite daug žiemos garsų, žaismingos ir elegiškos nuotaikos, aprengtos lengvai teatralizuotu rūbu. „Nėra mano muzikos daug teatruose, tačiau esama teatro muzikoje...“ – teigia kompozitorė Z. Bružaitė. Todėl ši programa yra muzikinis blyksnis, jungiantis mažą ir ūgtelėjusį, solidų, rimtą ir padykusį klausytoją, dainuojantį ir klausantį... Kviečiame visas šeimas jos paklausyti!

Bilietai – 8 Eur | Taikomos nuolaidos 

  • Kovo 22 d.  nuo 18:30
2019-03-22 18:30 2019-03-22 18:30 Europe/Vilnius „Muzikinis blyksnis: kompozitorės Zitos Bružaitės dainos mažiems ir visiems“ Kompozitorės Zitos Bružaitės kūrybos kraitelėje gausu muzikos, kuri skirta vaikams. Nuo dainelės iki chorinių dainų ar operėlių „Grybų karas ir taika“, „Voro vestuvės“, su kurių muzika užaugo jau kelios atlikėjų ir klausytojų kartos. Teatralizuotame koncerte visai šeimai skambės gražiausios Kaune gyvenančios... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/muzikinis-blyksnis-kompozitores-zitos-bruzaites-dainos-maziems-ir-visiems/date-20190322/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje
Kiti koncertai