MUZIEJUJE – TERESĖS IR JUOZO ŠIKŠNELIŲ PARODA „SKULPTŪRA IR FAKTŪRA"

MUZIEJUJE – TERESĖS IR JUOZO ŠIKŠNELIŲ PARODA „SKULPTŪRA IR FAKTŪRA"

Artėjančių šv. Velykų proga balandžio 10 d. 17 val. Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje (Didžioji Vandens g. 2) atidaroma Teresės ir Juozo Šikšnelių paroda „Skulptūra ir faktūra".

Kūrybinio vakaro metu bus galima susipažinti su naujausiomis žinomo rašytojo, skulptoriaus Juozo Šikšnelio medžio skulptūromis ir anksčiau sukurtais darbais bei Teresės Šikšnelienės fotografijomis, kuriose įamžintos gamtos sukurtos medžio faktūros. Lietuvių tradicinėje kultūroje pavasarį buvo išreiškiama pagarba žaliuojantiems medžiams. Prie jų kamienų pakelių koplytėlėse ir šiandieną dar galima pamatyti dievdirbių išdrožtų skulptūrėlių. Tai liudija lietuvių meilę medžiams, polinkį drožybai. Talentingų liaudies menininkų dėka tradicija tęsiasi iš kartos į kartą. Parodos atidarymo metu bus skaitoma ir Juozo Šikšnelio kūryba.

Renginio poetinį ir muzikinį foną kurs Klaipėdos valstybinės kolegijos folkloro kolektyvas „Aitvaras" (vad. Jonas Kavaliauskas) ir smuikininkė Rima Tamo.

Paroda muziejuje veiks iki gegužės 11 d.

  • 2019-04-10  nuo 17:00
2019-04-10 17:00 2019-04-10 17:00 Europe/Vilnius MUZIEJUJE – TERESĖS IR JUOZO ŠIKŠNELIŲ PARODA „SKULPTŪRA IR FAKTŪRA" Artėjančių šv. Velykų proga balandžio 10 d. 17 val. Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje (Didžioji Vandens g. 2) atidaroma Teresės ir Juozo Šikšnelių paroda „Skulptūra ir faktūra". Kūrybinio vakaro metu bus galima susipažinti su naujausiomis žinomo rašytojo, skulptoriaus Juozo... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/muziejuje-tereses-ir-juozo-siksneliu-paroda-skulptura-ir-faktura/date-20190410/ Mažosios Lietuvos istorijos muziejus, Didžiojo Vandens g. 2, Klaipėda, Klaipėdoje