Musica in Vivo | Vasaros muzikos vakarai

Musica in Vivo | Vasaros muzikos vakarai

Jau ketvirtus metus Klaipėdoje rengiamas tarptautinis smuikininkų festivalis Musica in vivo. Jis sudaro galimybę mūsų šalies ir užsienio jauniesiems atlikėjams pasitobulinti pas patyrusius pedagogus ir pasisemti koncertinės patirties. Jau kelios dešimtys jame dalyvavusių jaunuolių geru žodžiu prisimena renginį, jame įgytas žinias ir sėkmingai tęsia profesines studijas.

Šiemet Vasaros koncertų ciklo rėmuose vykstančio festivalio Musica in vivo baigiamajame koncerte kartu su Klaipėdos kameriniu orkestru grieš festivalio lektorės ir geriausiai pasirodę jo dalyviai. Tai Liono nacionalinės aukštosios muzikos ir šokio konservatorijos profesorė smuikininkė Marianne Piketty, Eduardo Balsio menų gimnazijos mokytoja metodininkė, Klaipėdos kamerinio orkestro smuikininkė Kristina Kupšienė, Kataro filharmonijos orkestro smuikininkė Eglė Urbonaviciūtė-Valutė. Festivalio metu jos moko ir globoja jaunuosius smuiko talentus. Šalia Johanno Sebastiano Bacho, Wolfgango Amadeuso Mozarto, Ástoro Piazzolla‘os ir kitų žinomų autorių kūrinių bus atliekamas iš Sirijos kilusio, o šiuo metu Kataro filharmonijos orkestre dirbančio smuikininko ir kompozitoriaus MAias Alyamani kūrinys, skambėsiantis pirmąkart Lietuvoje.

Festivalio „Musica in Vivo“ baigiamasis koncertas
Klaipėdos kamerinis orkestras / Klaipėda Chamber Orchestra
Meno vadovas Mindaugas Bačkus

Solistai: Marianne Piketty (smuikas, Prancūzija), Kristina Kupsiene (smuikas), Eglė Urbonavičiūtė-Valutė (smuikas, Lietuva-Kataras) ir Musica in vivo konkurso laureatai, jaunieji smuiko talentai.

Programoje skambės: Antonio Vivaldi, Georg Philipp Telemann, Johann Sebastian Bach, Wolfgang Amadeus Mozart, Ástor Piazzolla, Malcolm Arnold, MAias Alyamani

  • 2019-07-05  nuo 20:00
2019-07-05 20:00 2019-07-05 20:00 Europe/Vilnius Musica in Vivo | Vasaros muzikos vakarai Jau ketvirtus metus Klaipėdoje rengiamas tarptautinis smuikininkų festivalis Musica in vivo . Jis sudaro galimybę mūsų šalies ir užsienio jauniesiems atlikėjams pasitobulinti pas patyrusius pedagogus ir pasisemti koncertinės patirties. Jau kelios dešimtys jame dalyvavusių jaunuolių geru žodžiu prisimena renginį, jame įgytas... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/musica-in-vivo-vasaros-muzikos-vakarai/date-20190705/ Vasaros estrada, Liepojos g. 1, Klaipėda, Klaipėdoje