Monika Marija ir Lietuvos Balsas Vaikai

Monika Marija ir Lietuvos Balsas Vaikai

Išskirtinis Monikos Marijos ir Lietuvos balso vaikų koncertas Klaipėdoje

Klaipėdos koncertų salė, Vasario 28 d. (ketvirtadienis) 19.00 val.

Monika Marija vasario 28 dieną savo gerbėjus Klaipėdoje nudžiugins išskirtiniu koncertu, kuriame susivienys dvi atlikėjų kartos. Konkurso Lietuvos balsas 6 sezono nugalėtoja Monika Marija uostamiestyje koncertuos kartu su savo mokiniais – konkurso Lietuvos Balsas. Vaikai finalininkais.
Po pergalės „Lietuvos balsas“ konkurse Monika Marija savo įspūdingu vokalu ir nuoširdumu sugebėjo papirkti įvairių amžiaus grupių klausytojų širdis. Po konkurso atlikėja aktyviai koncertavo, o praėjusių metų pabaigoje gerbėjams pristatė pirmąjį savo solinį albumą.
Koncerto Klaipėdoje metu skambės atlikėjos, kartu su gyvo garso grupe atliekamos naujojo albumo dainos. Kartu su atlikėja dainuos konkurso „Lietuvos balsas – Vaikai“ jaunieji talentai, Monikos Marijos mokiniai, kuriems tai bus pirmasis koncertas po neseniai pasibaigusio televizijos projekto.
Nepraleiskite progos išgirsti naujojo Monikos Marijos solinio albumo dainas ir pamatyti žymaus TV projekto nugalėtojus, kurie taip neseniai iš televizijos ekrano virpino mūsų širdis.

Atlikėjai: Monika Marija Paulauskaitė ir Lietuvos Balsas. Vaikai

Gyvo garso grupė:
Marius Leskauskas - klavišai
Andrius Kairys - bugnai
Domas Žostautas - bosinė gitara, moog
Žygimantas Kepenis - gitaros

  • 2019-02-28  nuo 19:00
2019-02-28 19:00 2019-02-28 19:00 Europe/Vilnius Monika Marija ir Lietuvos Balsas Vaikai Išskirtinis Monikos Marijos ir Lietuvos balso vaikų koncertas Klaipėdoje Klaipėdos koncertų salė, Vasario 28 d. (ketvirtadienis) 19.00 val. Monika Marija vasario 28 dieną savo gerbėjus Klaipėdoje nudžiugins išskirtiniu koncertu, kuriame susivienys dvi atlikėjų kartos. Konkurso Lietuvos balsas 6 sezono nugalėtoja... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/monika-marija-ir-lietuvos-balsas-vaikai/date-20190228/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje