Minėjimo renginys „Prūsijos karalienė Luizė“

Minėjimo renginys „Prūsijos karalienė Luizė“

Maloniai kviečiame visus sudalyvauti puikiame minėjimo renginyje apie Prūsijos karalienę Luizę ir Klaipėdos šlovės laikus. Renginio metu kalbės knygos ,,Jos didenybė karalienė Luizė Mėmelyje" autorė ir mylima klaipėdiečių rašytoja Jovita Saulėnienė apie karališkąjį miesto laikotarpį ir reikšmę miesto vystymosi raidai. Karalienės laiškus skaitys Klaipėdos dramos teatro aktorė, mūza Nijolė Sabulytė. Taip pat klausytojus gaivins gyva klasikinė muzika jaukioje gamtos apsuptyje. Renginį vainikuos rugiagėlių vainikų nuleidimas į Dangę.

Renginio iniciatorius ir vedėjas- Benas Volodzka.

Renginio organizatoriai ir rėmėjai - Klaipėdos universiteto Botanikos sodas, Klaipėdos Rotary klubas "Karalienė Luizė", Klaipėdos miesto evangelikų liuteronų parapija.

  • 2019-07-19  nuo 17:00
2019-07-19 17:00 2019-07-19 17:00 Europe/Vilnius Minėjimo renginys „Prūsijos karalienė Luizė“ Maloniai kviečiame visus sudalyvauti puikiame minėjimo renginyje apie Prūsijos karalienę Luizę ir Klaipėdos šlovės laikus. Renginio metu kalbės knygos ,,Jos didenybė karalienė Luizė Mėmelyje" autorė ir mylima klaipėdiečių rašytoja Jovita Saulėnienė apie karališkąjį miesto laikotarpį ir reikšmę miesto vystymosi... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/minejimo-renginys-prusijos-karaliene-luize/date-20190719/ Klaipėdos universiteto Botanikos sodas, Kretingos g. 92, Klaipėda, Klaipėdoje