Mikk Kaasik, C-JAM

Mikk Kaasik, C-JAM

Mikk Kaasik (vokalas, Estija)
C-Jam (Estija): Pärt Tarvas, Levi-Danel Mägila, Margus Uus, Tõnu Jõesaar (violončelės)
Programa: grupių „Apelsin“, „Muse“, Judas Priest“, „U2“, „Queen“ ir kitų populiarių dainų aranžuotės bei Mikko Kaasiko originalios kompozicijos

https://www.youtube.com/watch?v=c0JrnLXGQEA
https://www.youtube.com/watch?v=AS1Sm3RMKqQ

C-JAM – tai nauja pramoginės muzikos samprata, formuojama keturių talentingų Estijos violončelininkų, laužančių stereotipus bei ribas tarp skirtingų muzikos žanrų, kuriančių savo unikalų atlikimo stilių iš atpažįstamų ir lengvai įsimenančių populiariosios muzikos garsovaizdžių. Violončelininkų ketvertas derina išlavintą muzikinį skonį su rafinuotu artistiškumu scenoje, tad rezultatas malonus tiek pažiūrėti, tiek ir pasiklausyti. Kalbant konkrečiau, garsinis rezultatas – tai klasikinio violončelių kvarteto ir improvizuojančio bigbendo derinys, į kurį kartkartėm įmaišoma metalinio roko džeržgesio ir švelnesnių sodraus violončelės tembro pustonių.

Kvarteto repertuare galima rasti įvairiausių laikotarpių ir stilių muzikos – nuo Georgo Friedricho Händelio, Johanneso Brahmso, Richardo Wagnerio ir Johanno Strausso iki Andrew Lloydo Webberio ir Lennono-McCartney’io dueto, o sykiu klausytojai visada maloniai nustemba jame šalia daugelio kitų grupių aptikę ir didžiuosius roko muzikos ryklius – „Bon Jovi“, „Status Quo“, „Procol Harum“, „Queen“ ir „Electric Light Orchestra“.

Mikkas Kaasikas yra ypač talentingas penkiolikmetis, gyvenantis Tartu apskrityje. Nuo pat vaikystės jis dainavo savo kūrybos dainas, pasirodė kaip solistas ir ansamblių narys įvairiuose renginiuose. Mikk dalyvavo ir laimėjo keliuose nacionaliniuose bei tarptautiniuose dainų konkursuose. Jo aktoriniai gebėjimai buvo įvertinti Didžiuoju prizu Nacionaliniame vaikų ir jaunimo muzikos teatro festivalyje Taline. Netrukus Mikk buvo pakviestas vaidinti teatre ir kine, filmuotis televizijoje. Gabus jaunuolis taip pat baigė fortepijono specialybę Tartu muzikos mokykloje.

Klaipėdoje Mikkas Kaasikas ir violončelių kvartetas „C-Jam“ pristatys naują programą, parengtą specialiai Tarptautiniam Klaipėdos violončelės festivaliui. Ją sudaro aranžuotės iš estų grupės „Apelsin“, britų roko grupių „Muse“, „Judas Priest“, „Queen“, airių roko flagmanų „U2“ bei kitų grupių repertuaro ir Mikko Kaasiko autorinės dainos.

  • 2019-05-10  21:30 - 22:30
2019-05-10 21:30 2019-05-10 22:30 Europe/Vilnius Mikk Kaasik, C-JAM Mikk Kaasik (vokalas, Estija) C-Jam (Estija): Pärt Tarvas, Levi-Danel Mägila, Margus Uus, Tõnu Jõesaar (violončelės) Programa: grupių „Apelsin“, „Muse“, Judas Priest“, „U2“, „Queen“ ir kitų populiarių dainų aranžuotės bei Mikko Kaasiko originalios kompozicijos... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/mikk-kaasik-c-jam/date-20190510/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 6.80