Michael Buble Tribute | Jazzpilis

Michael Buble Tribute | Jazzpilis

Jazzpilio scenoje - Michael Buble Tribute su Petru Dauniu.

Michael’as Buble - tikras modernaus džiazo atlikėjo pavyzdys. Jis sugeba perteikti senąjį džiazo, bliuzo, soulo skambesį moderniam nūdienos klausytojui, visa tai darydamas be galo profesionaliai, charizmatiškai ir žaismingai, o jo komandos grojamos naujos, senų dainų aranžuotės suteikia antrą gyvenimą galbūt šiek tiek primirštiems, tačiau jau klasika spėjusiems tapti kūriniams.

Jaunosios kartos atlikėjas Petras Daunys kartu su klavišininku Edgar Sabilo kviečia pasimėgauti subtiliais, gurmaniškais ir gaiviais muzikos skambesiais, kurie publikoje nepaliks nei vieno abejingo.

Programoje skambės žymiausios – Michael Buble, Ray Charles, Frank Sinatra, Ella Fitzgerald, Billy Paul, Queen, The Beatles ir Nina Simone dainos.

NES ČIA GYVENA MUZIKA...
..........................................................................
Barą vakarienei atidarome nuo 18:00 val
Koncerto pradžia 21:00 val. (koncerto trukmė 2x45 min)
Vakaro programos kaina 10 EUR
............................................................................
Staliukų rezervacija - www.jazzpilis.lt
Neatvykus iki 20:30 val., rezervacija ATŠAUKIAMA.

  • 2019-07-20  nuo 21:00
2019-07-20 21:00 2019-07-20 21:00 Europe/Vilnius Michael Buble Tribute | Jazzpilis Jazzpilio scenoje - Michael Buble Tribute su Petru Dauniu. Michael’as Buble - tikras modernaus džiazo atlikėjo pavyzdys. Jis sugeba perteikti senąjį džiazo, bliuzo, soulo skambesį moderniam nūdienos klausytojui, visa tai darydamas be galo profesionaliai, charizmatiškai ir žaismingai, o jo komandos grojamos naujos, senų dainų... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/michael-buble-tribute-jazzpilis/date-20190720/ Jazzpilis, Pilies g. 6, Klaipėda, Klaipėdoje