Mėlynoji vakarienė

Mėlynoji vakarienė

Mieli bičiuliai, ar pamenate mėlyną praėjusios vasaros vakarą Teatro aikštėje? Vėjyje besiplaikstančias damų sukneles ir stilingai pasipuošusius džentelmenus, mėlynomis staltiesėmis nuklotus stalus, tikra švente kvepiantį maistą, žvakes, balionus ir daug daug geros muzikos - tai buvo mūsų visų MĖLYNOJI VAKARIENĖ, kurią pakartosime ir šiemet! 

Rugpjūčio 1 d. 20:00 val. lauksime Jūsų Teatro aikštėje, Klaipėdos miesto gimtadienio ir Tarptautinio festivalio MUZIKINIS RUGPJŪTIS PAJŪRYJE atidarymo proga. 

Norėdami sukurti dar didesnę ir įspūdingesnę šventę visiems Jums, esame numatę viską dauginti ne vienetais, o kartais! Nes MĖLYNOSIOS VAKARIENĖS mes laukėme visus metus! O Jūs?


REGISTRACIJOS į renginį formą rasite čia: 
https://goo.gl/forms/gXhhsdhQF9xZw2vf1

Bilieto kaina - 2 Eur (už bilietą mokama renginio vietoje, atsiskaitant grynais. Vaikams iki 6 metų dalyvavimas nemokamas)

p.s. vietų skaičius ribotas

  • Rugpjūčio 1 d.  nuo 20:00
2018-08-01 20:00 2018-08-01 20:00 Europe/Vilnius Mėlynoji vakarienė Mieli bičiuliai, ar pamenate mėlyną praėjusios vasaros vakarą Teatro aikštėje? Vėjyje besiplaikstančias damų sukneles ir stilingai pasipuošusius džentelmenus, mėlynomis staltiesėmis nuklotus stalus, tikra švente kvepiantį maistą, žvakes, balionus ir daug daug geros muzikos - tai buvo mūsų visų MĖLYNOJI VAKARIENĖ, kurią... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/melynoji-vakariene/date-20180801/ Teatro aikštė, Teatro a., Klaipėda, Klaipėdoje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras pardavimuskyrius@klaipedosmuzikinis.lt
  • Kaina: 2.00
Daugiau informacijos