„Meistras ir Margarita“

„Meistras ir Margarita“

Sergejaus Aldonino teatro kompanija ir Maskvos M.A.Bulgakovo teatras (Rusijos Federacija) pristato tragikomišką fantaziją romano „Meistras ir Margarita“ motyvais

Režisierius – Sergejus Aldoninas

 Garsų spektaklį, sukurtą GITIS‘o Marko Zacharovo dirbtuvėse, pelniusį ne tik Rusijos, bet ir kitų šalių žiūrovų meilę, pagaliau parodys Klaipėdoje, Vilniuje, Rygoje, Taline.

Pagrindinius vaidmenis atlieka žinomi teatro ir kino aktoriai: Jekaterina Klimova, Sergej Aldonin, Filip Blednyj, I. Isajev ir kiti.

Spektaklio žanrą režisierius apibūdino kaip „tragikomišką fantaziją M. A. Bulgakovo romano motyvais“. Jame daug muzikos, pantomimos ir triukų – žodžiu, viso to, ką paprastai vadina „Marko Zacharovo teatru“.

„Meistras ir Margarita“ Sergejaus Aldonino pastatyme – ne Bulgakovo perpasakojimas.

Romano siužetą padalijo į esminius momentus ir sudėliojo laisvu eiliškumu.

Iš pradžių sceninio pasakojimo lengvumas šiek tiek šokiruoja, bet jau pirmo veiksmo viduryje pradedi suvokti, kad tame ir slypi spektaklio žavesys.

 Durys atidaromos: ~18:30 val.

Renginio trukmė: ~3:30 val. (viena pertrauka)

Amžiaus cenzas: N-16

Spektaklis rusų kalba

Organizatorius - A. Guzausko pramogų firma „Sekvencija“

  • 2019-01-23  nuo 19:00
2019-01-23 19:00 2019-01-23 19:00 Europe/Vilnius „Meistras ir Margarita“ Sergejaus Aldonino teatro kompanija ir Maskvos M.A.Bulgakovo teatras (Rusijos Federacija) pristato tragikomišką fantaziją romano  „Meistras ir Margarita“  motyvais Režisierius – Sergejus Aldoninas   Garsų spektaklį, sukurtą GITIS‘o Marko Zacharovo... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/meistras-ir-margarita/date-20190123/ Klaipėda