Meilės pasekmės / LE CONSEGUENZE DELL'AMORE

Meilės pasekmės / LE CONSEGUENZE DELL'AMORE

Kino klube 8½  – jaudinantis  Paolo Sorrentino filmas

Italų kinas – nuolat Kino klubo 8½  dėmesio centre. Italija – šalis, davusi ne vieną pasaulinį kiną praturtinusį vardą. Tarp jų – ir šiuolaikinis italų  režisierius ir scenaristas Paolo Sorrentino. Jo  filmai „Didis grožis“, „Jaunystė“ ir neseniai pasirodęs –„Silvio“ gavo svarbiausius kino apdovanojimus Oskaruose bei Kanų festivalyje ir  jau tapo kino klasika. Šį trečiadienį kino mėgėjai pamatys vieną iš pirmųjų P. Sorrentino tarptautinį pripažinimą pelniusį filmą „Meilės pasekmės“ su puikiu aktorių duetu Toni Servillo, tapusiu jo visų filmų dalyviu, ir Olivia Magnani.  

Meilės pasekmės / LE CONSEGUENZE DELL'AMORE (2004, Italija, 100 min)

Režisierius – Paolo Sorrentino
Scenarijaus autorius – Paolo Sorrentino
Aktoriai – Toni Servillo, Olivia Magnani, Adriano Giannini
Operatorius – Luca Bigazzi
   
Vienišas verslininkas jau 24 metus gyvena kažkurio Šveicarijos miesto viešbutyje. Jis rengiasi prabangiais kostiumais, vairuoja naujausio modelio BMW, rūko cigarus, stengiasi išlikti smulkmeniškas ir nuolatos kažkur neša pinigais pakrautą lagaminėlį. Niekas negali pasakyti, ką čia šis vyras veikia. Galbūt slepiasi nuo mafijos? Galbūt laukia ypatingo svečio? O gal mėgina, pabėgęs nuo kasdienybės, keisti gyvenimo būdą? Į šio daug ką mačiusio ir patyrusio pagyvenusio vyro, iš pažiūros, nuobodų gyvenimą netikėtai pasibeldžia... meilė. Meilė paprastai baro padavėjai.
Ką įmanoma padaryti dėl meilės? Atsakymo į šį sudėtingą klausimą mėgina ieškoti režisierius kartu su žiūrovais, kurie susiduria su nenuspėjamu siužetu ir mėgaujasi uždegančia muzika, puikiu  talentingo operatoriaus Luca Bigazzi darbu ir  nuostabia aktoriaus, veterano, Toni Sorvillo vaidyba.
Filmas buvo pristatytas 2004-ųjų metų Kanų festivalyje, o metų pabaigoje jau skaičiavo įvairių Italijoje teikiamų apdovanojimų nominacijas ir sulaukė didžiulio žiūrovų bei kritikų pripažinimo.

 

Už filmą klubas dėkingas Italų institutui ir Klaipėdos savivaldybei.

  • 2019-05-01  nuo 18:00
2019-05-01 18:00 2019-05-01 18:00 Europe/Vilnius Meilės pasekmės / LE CONSEGUENZE DELL'AMORE Kino klube 8½  – jaudinantis  Paolo Sorrentino filmas Italų kinas – nuolat Kino klubo 8½  dėmesio centre. Italija – šalis, davusi ne vieną pasaulinį kiną praturtinusį vardą. Tarp jų – ir šiuolaikinis italų  režisierius ir scenaristas Paolo Sorrentino. Jo  filmai... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/meiles-pasekmes-le-conseguenze-dell-amore/date-20190501/ KF Kultūros fabrikas, Bangų g. 5A, Klaipėda, Klaipėdoje