Mažylis Mocartas

Mažylis Mocartas

Teatro styginių instrumentų kvintetas gros specialiai kūdikiams

 

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras pristato koncertą kūdikiams „Mažylis Mocartas“.

 

Kviečiami ir labai laukiami tėveliai su jauniausiais muzikos mylėtojais: nuo ką tik gimusių kūdikių iki 2 metų mažylių.

 

Koncerte skambės gražiausia klasikinė muzika, atliekama styginių instrumentų kvinteto. Tegul tai bus pirmoji bei įsimintiniausia jūsų mažylių pažintis su muzika. Smagios kelionės po muzikos garsų pasaulį!

 

Kad būtų jauku, patogu mėgautis muzika, mažųjų klausytojų lauks specialiai tam pasiūtas spalvingas kilimas, ant kurio galės patogiai įsitaisyti mamos, tėčiai, o vaikai galės ropoti ar patogiai gulėti. Rekomenduojame šiltai apsirengti bei atsinešti savo mylimiausią žaislą.

 

„Koncertas kūdikiams „Mažasis Mocartas“ sugalvotas remiantis geriausia Europos muzikinių teatrų praktika ir yra pirmasis Lietuvoje.

Režisierė – Rūta Bunikytė.

  • 2019-01-24  nuo 11:00
2019-01-24 11:00 2019-01-24 11:00 Europe/Vilnius Mažylis Mocartas Teatro styginių instrumentų kvintetas gros specialiai kūdikiams   Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras pristato koncertą kūdikiams „Mažylis Mocartas“.   Kviečiami ir labai laukiami tėveliai su jauniausiais muzikos mylėtojais: nuo ką tik gimusių kūdikių iki 2 metų mažylių.   Koncerte... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/mazylis-mocartas/date-20190124/ Žvejų rūmai, Taikos pr. 70, Klaipėda, Klaipėda, Klaipėdoje