Matthew Barley D.Britanija, Sukhvinder Singh Namdhari Indija

Matthew Barley D.Britanija, Sukhvinder Singh Namdhari Indija

| Raga violončelei |
Sukhvinder Singh Namdhari (Pinky) (tabla, Indija), Matthew Barley (violončelė, Didžioji Britanija)
Programa: improvizacijos tablai ir violončelei

Sukhvinderis Singhas „Pinky“ – vienas dinamiškiausių Indijos perkusininkų, garsėjantis fenomenaliu gebėjimu prikaustyti publikos dėmesį savo spontaniškumu, jėga ir virtuozišku tablos valdymu. Jo populiarumas skriejo į aukštumas po kelių sėkmingų pasirodymų akompanuojant žymiems indų klasikinės ir world muzikos atlikėjams. 1994 m. kartu su gitaristais Ry Cooderiu ir Vishwa Mohanu Bhattu pelnė „Grammy“ apdovanojimą už world muzikos albumą „Susitikimas prie upės“. S. Singhas nuolatos gastroliuoja JAV, Kanadoje ir Indijoje. Koncertavo su BBC filharmonijos orkestru kaip kviestinis solistas ir dalyvavo BBC „Proms“ koncertų cikle. Tablistas yra išleidęs apie 40 muzikos albumų. Ne vienerius metus tablos meistriškumo paslaptis jis perteikia savo mokiniams.

Matthew Barley žinomas savo šalyje ir svetur kaip violončelininkas, improvizacinės muzikos atlikėjas, aranžuotojas, muzikos populiarintojas ir ansamblio „Between The Notes“ meno vadovas. Jo veikla daugiausiai susijusi su projektais, skirtingais būdais siekiančiais megzti ryšius tarp žmonių ir taip griauti ribas tarp žanrų ir žmonių, kurių gal niekada ir nebuvo. Bendradarbiavimas – ar tai būtų kamerinės muzikos ansamblis, ar skirtingus muzikos stilius jungiantys projektai – jo neblėstanti aistra. “Norėčiau, kad daugiau žmonių galvotų apie muziką taip, kaip apie ją mąsto Matthew Barley,” – rašė The Times apžvalgininkas. Kaip solistas ir kamerinės muzikos atlikėjas koncertavo daugiau kaip 50 šalių su tokiais kolektyvais, kaip BBC Škotijos simfoninis ir BBC filharmonijos orkestrai, Melburno ir Naujosios Zelandijos simfoniniai orkestrai, Honkongo simfonijetė, Nyderlandų, Vienos radijo simfoninis ir Čekijos filharmonijos orkestrai, kamerinis orkestras „Kremerata Baltica“, Karališkasis Liverpulio filharmonijos, Karališkasis Škotijos nacionalinis ir Londono kamerinis orkestrai.

  • 2019-05-08  17:00 - 18:15
2019-05-08 17:00 2019-05-08 18:15 Europe/Vilnius Matthew Barley D.Britanija, Sukhvinder Singh Namdhari Indija | Raga violončelei | Sukhvinder Singh Namdhari (Pinky) (tabla, Indija), Matthew Barley (violončelė, Didžioji Britanija) Programa: improvizacijos tablai ir violončelei Sukhvinderis Singhas „Pinky“ – vienas dinamiškiausių Indijos perkusininkų, garsėjantis fenomenaliu gebėjimu prikaustyti publikos dėmesį savo... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/matthew-barley-d-britanija-sukhvinder-singh-namdhari-indija/date-20190508/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 3.80 - 6.80