Margučių dekoravimas dekupažo technika

Margučių dekoravimas dekupažo technika

Margučių dekoravimas dekupažo technika – tai marginimo būdas ieškantiems natūralaus ir nekenksmingo metodo marginti kiaušinius. Šis būdas tinka ir vaikams, ir suaugusiems, nes nereikalauja daug įgūdžių. Svarbiausia išsirinkti jums patinkantį paveikslėlį ir jį gražiai perkelti ant kiaušinio. Rezultatas - ryškus, džiuginantis ir labai papuošiantis Velykinį stalą.
Šios technikos visus norinčius mielai pamokys GoDeco – švenčių dekoravimo ir gražių daiktų studijos įkūrėja Goda Zobėlaitė-Noreikienė Užsiėmimų metu dekoruosime kiaušinius, dalinsimės šventinio stalo puošybos idėjomis ir leisime laiką jaukioje aplinkoje.

Būtina išankstinė registracija! Kaina vienam asmeniui 17 eur.
Į kainą įskaičiuota:
 visos priemonės kiaušinių dekoravimui;

  •  kiaušiniai;
  •  užkandukai;
  •  kavos puodelis;
  •  gera nuotaika!
  • 2019-04-17  18:00 - 21:00
2019-04-17 18:00 2019-04-17 21:00 Europe/Vilnius Margučių dekoravimas dekupažo technika Margučių dekoravimas dekupažo technika – tai marginimo būdas ieškantiems natūralaus ir nekenksmingo metodo marginti kiaušinius. Šis būdas tinka ir vaikams, ir suaugusiems, nes nereikalauja daug įgūdžių. Svarbiausia išsirinkti jums patinkantį paveikslėlį ir jį gražiai perkelti ant kiaušinio. Rezultatas -... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/marguciu-dekoravimas-dekupazo-technika/date-20190417/ Mocarela, Tilžės g 51, Klaipėda, Klaipėdoje