„Margaretė“ (16+) / Janek Turkowski (Lenkija) / III tarptautinis teatro festivalis „TheATRIUM“

„Margaretė“ (16+) / Janek Turkowski (Lenkija) / III tarptautinis teatro festivalis „TheATRIUM“

Monospektaklis su vaizdo projekcijomis

Pasakojimo autorius, režisierius ir atlikėjas Janek Turkowski

Scenografai: Wiesława Turkowska, Janek Turkowski

Kompozitoriai: Roger Anklam, Przemek Radar Olszewski

Vaizdo projekcijos kūrėjai: Margarete Ruhbe, Martyna Głowacka, Adam Ptaszyński, Janek Turkowski

Spektaklis anglų kalba su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą.

Trukmė 55 min. (be pertraukos)

Premjera 2010

Spektaklyje jo sumanytojas ir atlikėjas pasakoja, kaip pagautas smalsumo įsigijo 64 filmo juostų rinkinį, priklausiusį nepažįstamam žmogui, gyvenusiam su Rytų Vokietija besiribojančiame regione. Autoriaus susižavėjimas estetiniais seno filmo kadrų aspektais ir sentimentalia kelione atgal į komunizmo laikus paskatino jį atsiversti ir iš naujo panaudoti šią originalią medžiagą.

 

Filmo juostos tapo apmąstymu apie tai, kaip išsaugome prisiminimus, ir paskatino tyrinėti jose užfiksuotų žmonių gyvenimus. Pasirodo, tikroji juostoje nufilmuota Margaretė susijusi ir su Klaipėda.

 

Bilietai brangs.

  • Birželio 8 d.  nuo 15:00
2019-06-08 15:00 2019-06-08 15:00 Europe/Vilnius „Margaretė“ (16+) / Janek Turkowski (Lenkija) / III tarptautinis teatro festivalis „TheATRIUM“ Monospektaklis su vaizdo projekcijomis Pasakojimo autorius, režisierius ir atlikėjas Janek Turkowski Scenografai: Wiesława Turkowska, Janek Turkowski Kompozitoriai: Roger Anklam, Przemek Radar Olszewski Vaizdo projekcijos kūrėjai: Margarete Ruhbe, Martyna Głowacka, Adam Ptaszyński, Janek Turkowski... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/margarete-16-janek-turkowski-lenkija-iii-tarptautinis-teatro-festivalis-theatrium/date-20190608/ Žalioji vaistinė, Tiltų g. 6, Klaipėda, Klaipėdoje
Kiti spektakliai