Mantas, Karina Krysko, Jeronimas Milius ir Kauno bigbendas

Mantas, Karina Krysko, Jeronimas Milius ir Kauno bigbendas

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną klaipėdiečiai ir miesto svečiai „Švyturio“ arenoje švęs su trimis talentingais atlikėjais – Mantu, Karina Krysko ir Jeronimu Miliumi, jų geriausiomis dainomis ir pasauliniais hitais. Puikiems solistams akompanuos Kauno bigbendas.
Šiam koncertui Mantas Jankavičius parengė geriausių savo dainų programą su garsiausiais hitais: „Čiuožki”, „Šiandien tu man graži“, „Melagė” ir kitais. Šia ypatinga proga Mantas žada atlikti dar vieną kūrinį, kurio iki šiol nėra dainavęs – „Lietuva brangi”.
Karina Krysko ir Jeronimas Milius – gerai žinomas puikus scenos duetas. Jų naujausia programa „Gražiausi pasaulio hitai” sulaukė didžiulės sėkmės. Tačiau į Klaipėdą dainininkai atveža ne tik ją. Jie taip pat turi parengę staigmeną, kurios klausytojai dar negirdėjo.

Koncerto trukmė – 2 val.

  • 2019-03-11  17:00 - 19:00
2019-03-11 17:00 2019-03-11 19:00 Europe/Vilnius Mantas, Karina Krysko, Jeronimas Milius ir Kauno bigbendas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną klaipėdiečiai ir miesto svečiai „Švyturio“ arenoje švęs su trimis talentingais atlikėjais – Mantu, Karina Krysko ir Jeronimu Miliumi, jų geriausiomis dainomis ir pasauliniais hitais. Puikiems solistams akompanuos Kauno bigbendas. Šiam koncertui Mantas Jankavičius... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/mantas-karina-krysko-jeronimas-milius-ir-kauno-bigbendas/date-20190311/ Švyturio arena, Dubysos g. 10-1, Klaipėda, Klaipėdoje