Linksmųjų pėdučių bėgimas SU ŠUNIU

Linksmųjų pėdučių bėgimas SU ŠUNIU

Linksmosios pėdutės ketvirtą kartą organizuoja labdaringą bėgimą, skirtą Tarptautinei Šuns dienai paminėti!

Linksmųjų pėdučių bėgimas - tai ne sporto renginys, tai meilės Šuniui renginys. Bėkime su jais, bėkime už juos, bėkime vardan tų, kurie buvo išduoti. Arba net nebėkime. Praeikime, pratipenkime, tiesiog susirinkime pabūti drauge. Kiekvienas pasaulio Šuo vertas šito ir šunininkai tai žino ;)

TRASOS ILGIS: 3 km

STARTO VIETA: Miškelis šalia Klaipėdos Vasaros koncertų estrados

TRASOS DANGA: Miško takai ir asfalto danga

STARTO PRADŽIA: 13:00 val.

MAŽYLIŲ STARTO PRADŽIA: Iškart pasibaigus pagrindiniam bėgimui, kad tėveliai galėtų matyti savo bėgančius vaikus

REGISTRACIJOS / NUMERIUKŲ IŠDAVIMO LAIKAS: 11:00 - 12:50 val.

KAINA: Savanoriška auka prieglaugai, kurią galėsite sumokėti starto vietoje arba pervesti į Linksmųjų pėdučių sąskaitą LT96 7300 0101 3516 5888 (su savimi bėgimo dieną reikia turėti mokėjimo išrašą)

SVARBU: Pasirūpinkite vandeniu savo šuniukams ir maišeliais suprantate kam. Palikime mišką tokį, kokį rasime jį atėję ;)

Lauksime visų :) Ir smagių Jums kilometrų!

P.S. Neturintys keturkojo bėgiko, galės "pasiskolinti" bėgiką iš Linksmųjų pėdučių, jei tik turės galimybę jį atsivežti ;)

  • Balandžio 28 d.  nuo 11:00
2019-04-28 11:00 2019-04-28 11:00 Europe/Vilnius Linksmųjų pėdučių bėgimas SU ŠUNIU Linksmosios pėdutės ketvirtą kartą organizuoja labdaringą bėgimą, skirtą Tarptautinei Šuns dienai paminėti! Linksmųjų pėdučių bėgimas - tai ne sporto renginys, tai meilės Šuniui renginys. Bėkime su jais, bėkime už juos, bėkime vardan tų, kurie buvo išduoti. Arba net nebėkime. Praeikime, pratipenkime, tiesiog... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/linksmuju-peduciu-begimas-su-suniu/date-20190428/ Vasaros estrada, Liepojos g. 1, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Nemokamas