Light House Summit. Start UP labirintai: nuo ko pradėti?

Light House Summit. Start UP labirintai: nuo ko pradėti?

Turi verslo idėją ir nežinai nuo ko pradėti?
Kankina klausimai apie mokesčius ar verslo valdymo subtilybes?
Esi pasirengęs, bet dar delsi? – ateik ir sužinok atsakymus į rūpimus klausimus!
„Light House Summit” metu savo patirtimi dalinsis Henrikas Urbonas, Lina Žilevičė ir Filipas Borcovas

HENRIKAS URBONAS
Tarptautinį pripažinimą pelnęs startuolis, kurio išmanioji vertimo sistema „Interactio“ pripažinta ne tik lokalių, bet ir globalių žaidėjų rinkoje. Iš klaipėdiečio lūpų išgirsite ne tik sėkmės istorijos detales, bet ir apie kilusius sunkumus, einant tikslo link.

Henriko pranešimo tema: Startuoliški iššūkiai ir perspektyvos.

LINA ŽILEVIČĖ
ToLi nuo klasikos - gastronominių susitikimų vietos įkūrėja. Išgirsite kitokį požiūris į maitinimo verslą ir kaip netikėtai užgimusi mintis pradeda nešti pelną.

Linos pranešimo tema: Nuo idėjos iki rezultato.

FILIPAS BORCOVAS
Tarptautinių projektų B1, SitePro, Profis kūrėjas ir programų vystytojas pasidalins sukaupta patirtimi apie apskaitos valdymą, jos pažangą ir mokesčių administravimą. Konkretūs ir aiškūs pavyzdžiai leis suprasti, kad buhalteriniai dalykai nėra „kosmosas“.

Filipo pranešimo tema: Įmonės finansų valdymas: ką daryti, kai galvoje „juodoji skylė”?

Registracijos nuoroda

  • 2019-02-22  18:00 - 20:00
2019-02-22 18:00 2019-02-22 20:00 Europe/Vilnius Light House Summit. Start UP labirintai: nuo ko pradėti? Turi verslo idėją ir nežinai nuo ko pradėti? Kankina klausimai apie mokesčius ar verslo valdymo subtilybes? Esi pasirengęs, bet dar delsi? – ateik ir sužinok atsakymus į rūpimus klausimus! „Light House Summit” metu savo patirtimi dalinsis Henrikas Urbonas, Lina Žilevičė ir Filipas Borcovas HENRIKAS URBONAS... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/light-house-summit-start-up-labirintai-nuo-ko-pradeti/date-20190222/ Light House Coworking, liepų g. 83, Klaipėda, Klaipėdoje