Lėlių spektaklis VIŠTYTĖ IR GAIDELIS

Lėlių spektaklis VIŠTYTĖ IR GAIDELIS

Spektaklis “Vištytė ir gaidelis” – tai linksmas, nuotaikingas, spalvingas lėlių detektyvas mažiesiems apie tai, jog ieškant teisybės, kartais gali nukentėti visai nekaltas. Kai gaidelis išmuša vištytei akelę, o bobutė su dieduku puola ieškoti teisybės, viskas susipainioja. Niekas nenori prisiimti atsakomybės už išmuštą akelę, todėl kaltina vienas kitą, kol galiausiai gaidelis, lazdynas, ožys, kiaulė, netgi diedukas su bobute visą bėda suverčia vilkui. Juk reikia kažką nubausti.
Iš tiesų, jei nebūtų bobutės ir dieduko, tai niekas nebūtų sugalvojęs tokios painios istorijos. Ši pasaka – puikus pavyzdys kaip iš degtuko priskaldomas pilnas vežimas malkų.

  • 2019-03-16  nuo 12:00
2019-03-16 12:00 2019-03-16 12:00 Europe/Vilnius Lėlių spektaklis VIŠTYTĖ IR GAIDELIS Spektaklis “Vištytė ir gaidelis” – tai linksmas, nuotaikingas, spalvingas lėlių detektyvas mažiesiems apie tai, jog ieškant teisybės, kartais gali nukentėti visai nekaltas. Kai gaidelis išmuša vištytei akelę, o bobutė su dieduku puola ieškoti teisybės, viskas susipainioja. Niekas... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/leliu-spektaklis-vistyte-ir-gaidelis/date-20190316/ Lėlių Teatras, Turgaus g. 9, Klaipėda, Klaipėdoje