Lėlių spektaklis „Planeta kiaušinis“ / Izraelis

Lėlių spektaklis „Planeta kiaušinis“ / Izraelis

PLANETA KIAUŠINIS
Puppet Cinema / Izraelis


Autorius, režisierius – Zvi Sahar
Prodiuseris – „Itim Ensemble“ kartu su Tel Avivo „Cameri Theater“
Antrasis režisierius – Michal Vaknin
Garsų dizaineris, muzika ir gyvi garso efektai – Kobe Shmueli
Lėlininkai – Zvi Sahar, Michal Vaknin
Lėlių kūrėjai: Michal Abulafia, Ien Denio, Eti Sahar ir „Marbeyad studio“
Dekoracijos – Roey Vatury ir Shiran Levi
Kostiumų dailininkė – Judith Aharon
Šviesų dailininkas – Avi Yona Bueno (Bambi)
Techninės dalies vadovas – Shachar Montlake
Lėlininkų vadovas – Gony Paz
Režisieriaus padėjėjas – Hen David
Kūrybinė grupė – Michal Vaknin, Justin Perkins ir Ien Denio
Tarptautinės gastrolės: as is presenting arts

Vienu metu atliekamas bei filmuojamas pasirodymas su gyvai grojančiu „Foley Sound“ garso takeliu bei demonstruojamomis projekcijomis „PuppetCinema“ spektaklis „Planeta kiaušinis“ sugeba sujungti savyje teatrinio pastatymo jaukumą su miniatiūrinėmis lėlėmis ir kinematografinį grandioziškumą, prilygstantį epinei „Kosminei odisėjai“. Vaizdinis „Planetos kiaušinio“ pasaulis yra sukonstruotas iš rastų bei organinių objektų, įvairių gaminių bei elektronikos detalių, demonstruojamų ant apvalaus, besisukantį stalą primenančio įrenginio. Robotas, jo laivas ir visi jo daiktai yra pagaminti iš senų magnetofonų ir telefonų dalių, spyruoklių ir kitų metalinių detalių. Kai kurie Planetos Kiaušinio gyventojai yra padaryti iš molio, kiti yra augalinės kilmės. „Planeta kiaušinis“ – tai meilės tolimajame kosmose istorija, pasakojanti apie du vienas į kitą nepanašius draugus – Robotą kosmonautą ir ateivį Svogūną. Jų priešai – karingų grybų gauja ir skysta lava (kepti kiaušiniai). Pasakojimas vyksta beveik be žodžių, atokiame tarpplanetiniame išgalvotame pasaulyje, kurio gyventojai yra mieli ir geranoriški. O taip pat alkani.

PUPPET CINEMA savo veiklą pradėjo 2009 metais Izraelyje, kaip teatrinis eksperimentas, jungiantis lėlininkystės, objekto teatro, filmų bei gyvos transliacijos elementus. „PuppetCinema“ misija – dialogo tarp susietų komunikacijos priemonių nagrinėjimas, pasitelkiant gyvai rodomą scenoje vykstančių miniatiūrų transliaciją bei siekiant sukurti kūrybinę sinergiją. Lėlės bei kiti teatriniai aspektai kartu sukuria gyvą čia ir dabar vykstančio veiksmo energiją – aktyviai dramatiniuose įvykiuose dalyvaujanti kamera praturtina lėlių pasaulį, atskleisdama vaizdą iš kitos perspektyvos, kas būtų neįmanoma, naudojant įprastus teatrinius metodus. Komunikacija tarp lėlių ir kameros, kartu su užkulisiuose dirbančiais lėlininkais, aktoriais, laidais, garso inžinieriais, operatoriais, scenos darbuotojais bei apšvietėjais suteikia istorijai gilesnę prasmę ir sukuria naują teatrinę patirtį.

  • 2019-05-19  16:00 - 17:00
2019-05-19 16:00 2019-05-19 17:00 Europe/Vilnius Lėlių spektaklis „Planeta kiaušinis“ / Izraelis PLANETA KIAUŠINIS Puppet Cinema / Izraelis Autorius, režisierius – Zvi Sahar Prodiuseris – „Itim Ensemble“ kartu su Tel Avivo „Cameri Theater“ Antrasis režisierius – Michal Vaknin Garsų dizaineris, muzika ir gyvi garso efektai – Kobe Shmueli Lėlininkai... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/leliu-spektaklis-planeta-kiausinis-izraelis/date-20190519/ Klaipėdos Dramos Teatras, Teatro g. 2, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 5.00 - 6.20