Lėlių spektaklis „Molio žaidimai“ / Vokietija

Lėlių spektaklis „Molio žaidimai“ / Vokietija

MOLIO ŽAIDIMAI
THALIAS KOMPAGNONS teatras / Vokietija

Režisierius: Joachim Torbahn
Vaidina: Joachim Torbahn
Pastatymas: Tristan Vogt
Trukmė: 35 min.
Amžius: Vaikams nuo 4 m.
Šalis: Vokietija
Premjera: 2014 m.

Kūrėjas sėdasi prie mažo darbo staliuko ir žaidžia su moliu. Įdomu, ką jis sukurs šį kartą? Koks gyvenimas paslėptas molyje? Gamta? Egzotiški augalai? Magiški sutvėrimai, monstrai, fėjos, dievai?
Kūrėjas pradeda darbus: jis pjausto, minko, tapšnoja, suspaudžia, laužo, formuoja, įbrėžia... O kaip gi molis? Ar jis tikrai tiek ištvers? Kita vertus, jei kas ir nutiktų, ar tai pasaulio pabaiga? Žinoma ne, juk tai – molis.
Joachim Torbahn, pasitelkęs vizualiojo meno ir teatro sintezę, sukūrė tarptautiniu mastu pripažintą, novatorišką spektaklį. Jo naujasis kūrinys „Molio žaidimai“ skirtas vienai iš ankstyviausių žmonijos išraiškos priemonių – moliui, kuriuo lipdant galima realizuoti ir išlaisvinti kūrybiškumą, mintis.

THALIAS KOMPAGNONS – Vokietijos lėlių teatras, įsikūręs Niurnberge. Teatro vadovai – lėlininkai ir režisieriai Joachimo Torbahno ir Tristano Vogto.
Teatro repertuarą sudaro pasirodymai, skirti tiek suaugusiesiems, tiek vaikams. Lėlių teatras įkurtas 1990 m., kaip profesionali, laisvai samdoma turizmo kompanija „Tristans Kompagnons“.
2006 m. lėlių teatras pakeitė pavadinimą į Thalias Kompagnons. Nuo 1997 iki 2008 m. kartu su teatru „Salz & Pfeffer“ dirbo Niurnbergo „Theater der Puppen im KaLi“. Ši vokiečių trupė rodo spektaklius visame pasaulyje, o keli trupės darbai buvo apdovanoti „Preis der Stadt Nürnberg“ meno ir mokslo srityje 2008 m.

  • 2019-05-19  12:30 - 13:10
2019-05-19 12:30 2019-05-19 13:10 Europe/Vilnius Lėlių spektaklis „Molio žaidimai“ / Vokietija MOLIO ŽAIDIMAI THALIAS KOMPAGNONS teatras / Vokietija Režisierius: Joachim Torbahn Vaidina: Joachim Torbahn Pastatymas: Tristan Vogt Trukmė: 35 min. Amžius: Vaikams nuo 4 m. Šalis: Vokietija Premjera: 2014 m. Kūrėjas sėdasi prie mažo darbo staliuko ir žaidžia su moliu. Įdomu, ką jis sukurs... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/leliu-spektaklis-molio-zaidimai-vokietija/date-20190519/ Lėlių Teatras, Turgaus g. 9, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 5.00 - 6.20