Lėlių spektaklis medžiuose "Ieškoma:teisybė"

Lėlių spektaklis medžiuose "Ieškoma:teisybė"

pagal Šarlio Pero pasaką „Nykščiukas“

Režisierė – Vera Rozanova
Dailininkė – Thais Trulio
Lėlių konstruktorius – Lucas Prieux
Medžių laipiojimo instruktorė – Gaelle Girardot
Vaidina – Aušra Bakanaitė, Monika Mikalauskaitė, Vytautas Kairys, Kęstutis Bručkus

Vyksta – Klaipėdos skulptūrų parke.

Spektaklio „Ieškoma: TEISYBĖ“ veiksmas vyks ne tradicinėje Klaipėdos lėlių teatro erdvėje, o viename iš uostamiesčio parkų. Žiūrovai spektaklio siužetą seks, eidami paskui pasakotojus ir stebėdami lėlių teatro priemonėmis sukurtą vaizdinių pasaulį. Pasakos personažai – Nykštukas, Nykštuko šeima, Milžinai bus išreiškiami kaukėmis ir įspūdingomis lėlėmis medžiuose.

“Pasaka įdomi tuo, jog joje vyksta melo ir tiesos sankirta. Pateikiami klaidingi faktai iškreipta istorija. Tai provokuoja abejoti, mąstyti ir ieškoti savo atsakymų į klausimus. Šiandienos informacijos sraute taip pat daug netiesos, kuri dažnai priverčia suabejoti ilgus amžius formuotomis vertybėmis. Kaip atskirti, kas yra tiesa, kuo vadovautis? Šio spektaklio veikėjai ir žiūrovai atsakymų ieškos drauge ”, – sakė spektaklio idėjos autorė ir režisierė V. Rozanova.

Bilietai teatro kasoje. Bilieto kaina - 5 eurai, spektaklio dieną - 6 eurai.
Rezervacija telefonu : 8 46 239932

  • 2019-05-04  12:00 - 12:50
2019-05-04 12:00 2019-05-04 12:50 Europe/Vilnius Lėlių spektaklis medžiuose "Ieškoma:teisybė" pagal Šarlio Pero pasaką „Nykščiukas“ Režisierė – Vera Rozanova Dailininkė – Thais Trulio Lėlių konstruktorius – Lucas Prieux Medžių laipiojimo instruktorė – Gaelle Girardot Vaidina – Aušra Bakanaitė, Monika Mikalauskaitė, Vytautas Kairys, Kęstutis Bručkus Vyksta... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/leliu-spektaklis-medziuose-ieskoma-teisybe/date-20190504/ Klaipėdos Skulptūrų Parkas, K. Donelaičio g. 6B, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 5.00 - 6.00
  • Daugiau
Daugiau informacijos