Lėlių spektaklis "Kad tave žąsis!"

Lėlių spektaklis "Kad tave žąsis!"

Autorė – Marta Gusniowska
Režisierė ir dailininkė – Gintarė Radvilavičiūtė
Kompozitorius – Donatas Bielkauskas (Donis)
Dekoracijų konstruktorius – Karolis Makauskas
Veikia: Renata Kutaitė Raudonienė, Vytautas Kairys, Monika Mikalauskaitė, Kęstutis Bručkus

M. Gusniowska – viena garsiausių Lenkijos pasakų kūrėjų, lėlių teatro dramaturgių. Autorė yra išleidusi daugiau nei 50 pjesių, išverstų ir į užsienio kalbas, taip pat ir į lietuvių kalbą. M. Gusniowskos kūryba įdomi tuo, kad rašytoja nevengia kalbėti net itin sudėtingomis temomis, kurias pateikia linksmomis ir žaismingomis istorijomis. Pavyzdžiui, pjesėje „Kad tave žąsis“ M. Gusniowska pasakoja apie depresiją. Žąsis skundžiasi, kad yra nelaiminga, jai depresija, todėl nori, kad Lapinas ją suėstų, tačiau Lapinas atsisako ir tuo klausimu siūlo pabendrauti su Vilku. Taip prasideda ilga ir įdomi jų kelionė – gyvenimo prasmės paieška.

„Sudėtinga tema, stipri daugiasluoksnė dramaturginė medžiaga apie miško gyventojus, graži istorija. Tai spektaklis, po kurio, manau, bus įdomu pasišnekėti tiek tėvams, tiek vaikams“, – prieš premjerą vylėsi jo režisierė bei dailininkė G. Radvilavičiūtė.

  • 2019-04-13  nuo 12:00
2019-04-13 12:00 2019-04-13 12:00 Europe/Vilnius Lėlių spektaklis "Kad tave žąsis!" Autorė – Marta Gusniowska Režisierė ir dailininkė – Gintarė Radvilavičiūtė Kompozitorius – Donatas Bielkauskas (Donis) Dekoracijų konstruktorius – Karolis Makauskas Veikia: Renata Kutaitė Raudonienė, Vytautas Kairys, Monika Mikalauskaitė, Kęstutis Bručkus M. Gusniowska – viena garsiausių Lenkijos... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/leliu-spektaklis-kad-tave-zasis/date-20190413/ Lėlių Teatras, Turgaus g. 9, Klaipėda, Klaipėdoje