Legendiniai Poliarizuoti stiklai | Bare Jazzpilis

Legendiniai Poliarizuoti stiklai | Bare Jazzpilis

„Poliarizuoti Stiklai“ – tai viena iš nedaugelio Lietuvos pramoginės muzikos grupių, kuri jau trečią dešimtmetį aktyviai dalyvauja Lietuvos muzikiniame gyvenime. Pasakyti, jog tai yra žvaigždės, reiškia nepasakyti nieko. Tai – PLANETA. Tai muzikinis reiškinys jau seniai tapęs legenda. Ir ši legenda – gyva.
Daugiau info:
http://www.rockopedia.lt/doku.php?id=poliarizuoti_stiklai

Kiekvienas grupės „Poliarizuoti Stiklai“ koncertas unikalus ir nepakartojamas dar ir todėl, kad visuose juose muzika skamba „gyvai“. Grupė kategoriškai atsisako dalyvauti „fonogramininkų“ renginiuose ir renkasi gyvą ir betarpišką bendravimą su publika.

Kokia gi grupės susikūrimo istorija? 1986 metų rudenį susirinko seni geri bičiuliai ir nusprendė įkurti savo grupę, kuri pabandytų pakeisti ką tik pasitraukusią iš didžiosios scenos „Hiperbolę“ ir galėtų drąsiai konkuruoti su, jau prieš porą metų iškilusiomis grupėmis, „Rondo“, „Vairas“, „Antis“, „Fojė“, „Katedra“ bei įsitvirtinti geriausių lietuviškų roko grupių dešimtuke.
Grupėje tuo metu bandė dainuoti tada dar mažai žinomi Vytautas Šiškauskas, Vladas Kovaliovas, Artūras Blažukas, Jonas Kavaliauskas, Vytautas Domeika, Algis Motuza ir dar daug kitų jaunų vokalistų, kurie jau reiškėsi tuometiniame muzikiniame fronte. Pasirinktas buvo Šarūnas Mačiulis, kuris tuo metu buvo labiau žinomas kaip dainuojamosios poezijos atlikėjas, o tiksliau – „gatvinės poezijos“ bardas ir kurio dainos šiurpindavo ramius ir „akademiškus“ tokios muzikos mylėtojus. Tai tapo puikia „statybine medžiaga“ būsimo grupės repertuaro dainoms. Štai tokia nenustygstanti ir nepripažįstanti jokių tabu grupė įsiveržė į Lietuvos muzikinį elitą ir gerą dešimtmetį siautėjo didžiausiose koncertinėse aikštelėse bei jų užkulisiuose.

Šiuo metu grupė kuria naują įvaizdį ir tikisi, kad tai ką ji daro dabar bus įdomu šiandieniniam klausytojui ir rytoj.
„Norime, kad šios legendinės grupės gerbėjai prisimintų, kokią pirtį užkuria ši penkeriukė. Na, o tie, kurie dar nežino „Poliarizuotų stiklų“ pirčių, nes buvo per maži, turės puikių progų susipažinti su legendomis iš arčiau“ – žada grupės nariai. Būkite tikri – liūdna nebus!
....................................................................................................
NES ČIA GYVENA MUZIKA…
Duris vakarienei atidarome nuo 18:00 val.
Koncerto pradžia 22:00 val. (koncerto trukmė 2x45 min)
Vakaro programos kaina 8 Eur
………………………………………………………………….
Staliukų rezervacija – www.jazzpilis.lt
Neatvykus iki 21:30 val., rezervacija atšaukiama.

  • 2019-05-24  22:00 - 23:59
2019-05-24 22:00 2019-05-24 23:59 Europe/Vilnius Legendiniai Poliarizuoti stiklai | Bare Jazzpilis „Poliarizuoti Stiklai“ – tai viena iš nedaugelio Lietuvos pramoginės muzikos grupių, kuri jau trečią dešimtmetį aktyviai dalyvauja Lietuvos muzikiniame gyvenime. Pasakyti, jog tai yra žvaigždės, reiškia nepasakyti nieko. Tai – PLANETA. Tai muzikinis reiškinys jau seniai tapęs legenda. Ir... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/legendiniai-poliarizuoti-stiklai-bare-jazzpilis/date-20190524/ Jazzpilis, Pilies g. 6, Klaipėda, Klaipėdoje