LAUKO KINAS „Stebuklas“ / nemokama 3 aukšto terasoje + pokalbis

LAUKO KINAS „Stebuklas“ / nemokama 3 aukšto terasoje + pokalbis

Nemokamų kino seansų ciklą jau pradėjo pokalbiai ir lauko kinas „Kultūros fabriko“ trečio aukšto stogo terasoje.

 

Nemokamų kino seansų ciklą jau pradėjo pokalbiai ir lauko kinas „Kultūros fabriko“ trečio aukšto stogo terasoje. Pasimatome kine – durys atidaromos 21:30.

Šio penktadienio vakaro svečias: Klaipėdos kino kūrėjas Arūnas Eimulis.

Vakaro filmas: „Stebuklas“
Šių metų „Sidabrinės gervės“ apdovanojimuose „Stebuklas“ buvo pripažintas geriausiu ilgametražiu vaidybiniu filmu, taip pat pelnė apdovanojimus už geriausią režisūrą, geriausią scenarijų, o filme vaidinusi Eglė Mikulionytė apdovanota statulėle už geriausią aktorės vaidmenį.
Tragikomiška istorija pasakoja apie kiaules, stebuklus, kiaulišką kapitalizmą ir sistemų sandūroje išgyventi bandantį žmogų.
1992 m., Lietuva skendi didelėje ekonominėje krizėje: darbo nėra, bankai bankrutuoja, o prie dešros, kurios kilogramas kainuoja 350 talonų, driekiasi eilės. Irena, stipri moteris, ant kurios pečių laikėsi visas Biednių kaimo kolektyvinis ūkis, bando išlaikyti kiaulių fermą ir jos darbininkus. Padėti jai gali tik stebuklas. Ir jis įvyksta! Tiksliau – atvyksta. Raudonu Kadilaku į kaimą atvažiuoja žavingas amerikietis Bernardas. Ir pažada: kentėti liko nedaug – jis išgelbės fermą nuo bankroto ir netrukus Biednių gyventojai gyvens kaip Amerikoje. Ar Bernardas padės Irenai išgelbėti kiaules? O gal pats pakiš jiems kiaulę?
Režisierius: Eglė Vertelytė

  • Liepos 20 d.  nuo 21:30
2018-07-20 21:30 2018-07-20 21:30 Europe/Vilnius LAUKO KINAS „Stebuklas“ / nemokama 3 aukšto terasoje + pokalbis Nemokamų kino seansų ciklą jau pradėjo pokalbiai ir lauko kinas „Kultūros fabriko“ trečio aukšto stogo terasoje.   Nemokamų kino seansų ciklą jau pradėjo pokalbiai ir lauko kinas „Kultūros fabriko“ trečio aukšto stogo terasoje. Pasimatome kine – durys atidaromos 21:30. Šio... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/lauko-kinas-stebuklas-nemokama-3-auksto-terasoje-pokalbis/date-20180720/ Klaipėda
  • Nemokamas