„Laukimai“

„Laukimai“

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro baleto šokėja, spektaklio „Karmen siuita“ choreografė ir režisierė Aušra Krasauskaitė pristato savo kūrybos vakarą, susidedantį iš trijų skirtingos nuotaikos dalių.

Šokėjai – Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro baleto trupė bei A.Krasauskaitės mokinė Tėja Daujotaitė. Šokio vakaras su simboline bilieto kaina – tai dovana Klaipėdai ir klaipėdiečiams bei noras pasidalinti, padėti atrasti kūrėjus valdančią magiškąją šokio jėgą.

„Be galo noriu pasidalinti savo gyvenimą ir kūrybą užpildančiu šokiu su žmonėmis. Atskleisti kaip tai gražu, natūralu ir nenusakoma. Nuo 10 metų mokiausi Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos baleto skyriuje, tad būdama 30-ties metų galiu konstatuoti, jog šokis yra mano gyvenimo didžioji dalis jau 20 metų“, - sako A. Krasauskaitė.

Daug įstabių vaidmenų Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre sukūrusi baleto šokėja bei šio teatro choreografė A.Krasauskaitė dėkinga visai baleto šokėjų trupei, noriai atsišaukusiai į jos kūrybinį sumanymą bei sielos „šauksmą“. Kolegos negaili nei laiko, nei energijos, dirba siekdami paties geriausio rezultato.

A.Krasauskaitė pasakoja, jog miniatūrų vakaras pasižymės „Aušriškuoju“ arba jos asmeniniu stiliumi, kurio neįmanoma perteikti ar įsprausti į rėmus. Tai Aušros muzikos ir gyvenimo pajautimas, išreikštas šokiu.

  • Kovo 30 d.  nuo 18:30
2019-03-30 18:30 2019-03-30 18:30 Europe/Vilnius „Laukimai“ Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro baleto šokėja, spektaklio „Karmen siuita“ choreografė ir režisierė Aušra Krasauskaitė pristato savo kūrybos vakarą, susidedantį iš trijų skirtingos nuotaikos dalių. Šokėjai – Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro baleto trupė bei A.Krasauskaitės mokinė... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/laukimai/date-20190330/ Žvejų rūmai, Taikos pr. 70, Klaipėda, Klaipėda, Klaipėdoje