„Larsen strings“ viceprezidento Thomo Zwiego seminaras

„Larsen strings“ viceprezidento Thomo Zwiego seminaras

„Larsen strings“ viceprezidento Thomo Zwiego seminaras – pokalbis apie stygas ir jų įtaką instrumento skambesiui. Stygų bandymai.
♫ Anglų kalba, esant poreikiui bus vertimas į lietuvių kalbą


Festivalio metu violončelininkai ir instrumentais besidomintys smalsuoliai taip pat galės pabendrauti su violončelių meistrais, specialiai atvykusiais pristatyti savo amato. Klaipėdoje taip pat viešės ir patirtimi dalinsis pripažinti instrumento pedagogai. Svečių pranešimai, dirbtuvės ir seminarai leis praplėsti žinias ir įkvėps naujoms diskusijoms.

Koncertų salė / Klaipėda Concert Hall konferencijų salė

  • 2019-05-10  14:00 - 15:00
2019-05-10 14:00 2019-05-10 15:00 Europe/Vilnius „Larsen strings“ viceprezidento Thomo Zwiego seminaras „Larsen strings“ viceprezidento Thomo Zwiego seminaras – pokalbis apie stygas ir jų įtaką instrumento skambesiui. Stygų bandymai. ♫ Anglų kalba, esant poreikiui bus vertimas į lietuvių kalbą Festivalio metu violončelininkai ir instrumentais besidomintys smalsuoliai taip pat galės pabendrauti su violončelių meistrais,... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/larsen-strings-viceprezidento-thomo-zwiego-seminaras/date-20190510/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje