Kviečia tryliktasis Klaipėdos knygos konkursas

Kviečia tryliktasis Klaipėdos knygos konkursas

2019 m. sausio 9 d. 17 val. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyriuje (J. Janonio g. 9) prasidės 13-asis knygos konkursas „Klaipėdos knyga 2018“. Konkurso atidarymo metu praėjusiais metais išleistas gražiausias ir vertingiausias Klaipėdos leidyklų bei autorių knygas pristatys jų leidėjai, leidyklų atstovai, žurnalistė Kristina Sadauskienė ir vertėja, teatro aktorė, vaikų literatūros kritikė Diana Gancevskaitė. Kviečiame dalyvauti!

Atkreipiame dėmesį, kad šiais metais keičiasi konkurso nuostatai. Siekiant praplėsti konkurso dalyvių gretas, į konkursą pakviesti ir vietos kūrėjai, leidybinę veiklą vykdę ne tik Klaipėdos, bet ir kitose šalies bei užsienio leidyklose. Šie leidiniai galės dalyvauti renkant „Populiariausią Klaipėdos knygą“. Rengėjai tikisi, kad tokie pokyčiai ne tik paskatins aktyviau į konkursą įsitraukti visus knygų kūrėjus, bet ir suteiks galimybę konkurse bei jo metu rengiamoje parodoje pristatyti įvairesnius, šiandien vis dažniau į tradicinės knygos sampratą nesutelpančius leidinius. Kad visai nenutoltumėm nuo pirminės Klaipėdos knygos konkurso misijos – supažindinti visuomenę su vertingiausiomis Klaipėdos leidyklų išleistomis knygomis, privilegija siekti „Gražiausios Klaipėdos knygos“ titulo paliekama tik Klaipėdos mieste leidybinę veiklą vykdančioms leidykloms ir spaustuvėms. Rengėjai žada, kad šiais metais diplomais ir prizais bus paskatinti ne tik knygų leidėjai, bet ir jų autoriai, dailininkai, maketuotojai, spaustuvininkai.

  • 2019-01-09  nuo 17:00
2019-01-09 17:00 2019-01-09 17:00 Europe/Vilnius Kviečia tryliktasis Klaipėdos knygos konkursas 2019 m. sausio 9 d. 17 val. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyriuje (J. Janonio g. 9) prasidės 13-asis knygos konkursas „Klaipėdos knyga 2018“. Konkurso atidarymo metu praėjusiais metais išleistas gražiausias ir vertingiausias Klaipėdos leidyklų bei autorių knygas pristatys jų leidėjai,... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/kviecia-tryliktasis-klaipedos-knygos-konkursas/date-20190109/ Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyrius, J. Janonio g. 9, Klaipėda, Klaipėdoje
Daugiau informacijos