Kūrybinės dirbtuvės "Metodas: monologas"

Kūrybinės dirbtuvės "Metodas: monologas"

„ Taigi, pirmiausia, ką reikia daryti, tai paprasčiausiai eiti. Vis lėtinant savo žingsnį. Taip grįžtame į paprastumą. Vėliau įeiname į kambarį, kuriame geriame vandenį. Gal pusvalandį mokomės iš naujo neskubėdami gerti vandenį. Palaipsniui pereiname per tris pagrindines pozicijas – stovimą, sėdimą ir gulimą. Dabar jau ilgam atsisėdame į patogias kėdes ir esame pasiruošę stebėti tiek fiziškai, tiek psichologiškai.“ – M.Abramovič

Ką reiškia būti? Kas aš esu santykyje? Kas aš esu kitame žmoguje? Kas yra esantis priešais mane? Kas yra mane supanti aplinka?

Tai klausimai, kuriuos keliame, kviesdami atsakymų ieškoti kartu.
Neskubėti, pasitikėti, pajausti. Tai yra trys sąmonės archeologijos segmentai, kurie šiandien žmoguje yra prislopinti. Bėgime, uždarume, šaltakraujiškume mes jaučiamės saugesni. O sustojus, atsivėrus, leidus sau išjausti – mus ištinka baimė. Baimė – tai žmogaus gyvenime esančios sienos, dengiančios jo esmę. Baimių įveikimas – tai viso gyvenimo darbas, tačiau Apeirono teatro kūrybinėse dirbtuvėse „Metodas: monologas“ stengsimės sukurti saugią aplinką, kurioje atlikdami įvairaus pobūdžio pratimus, mes pabandysime sumažinti įprastą sąmonės ir pasąmonės tempą, sužadinti saugumo jausmą, kviesime nebėgti nuo jausmo sau ir kitam. Tai darysime grįždami į paprastumą.

Programa sudaryta iš ilgos trukmės psichologinių pratimų, remiantis patirtimi, įgyta Marinos Abramovič instituto kūrybinėse dirbtuvėse „Cleaning the hause“ ir savo sukauptomis praktikomis.

Kūrybines dirbtuves veda: Greta Gudelyte Kazlauskaite ir Eglė Kazickaitė

Dirbtuvės vyks tris dienas. Dalyvavimas būtinas visomis dienomis nuo užsiėmimų pradžios iki pabaigos.
Penktadienis 18 val – 20 val.
Šeštadienis 10 val – 18 val.
Sekmadienis 10 val – 18 val.

Vienoje grupėje maksimalus žmonių skaičius 20. Todėl būtina išankstinė registracija.

Registruotis ir|ar užduoti klausimus galite el.paštu: apeirono.dirbtuves@gmail.com

Dalyvio mokestis – 60 Eur.
Dalyvio mokestį būtina apmokėti iki spalio 2 dienos.

DĖMESIO: nesusirinkus minimaliam žmonių skaičiui iki spalio 2 dienos, dirbtuvės neįvyks.

  • Spalio 11 - 13
  • Kaina: 60.00