KUFA dovana Klaipėdos miesto 767 gimtadieniui – Tomoo Nagai (Japonija) perkusijos ir ritmo koncertas „Resonance“

KUFA dovana Klaipėdos miesto 767 gimtadieniui – Tomoo Nagai (Japonija) perkusijos ir ritmo koncertas „Resonance“

KUFA švenčia Klaipėdos miesto gimtadienį ir kviečia jus į nemokamą koncertą dedikuotą šiai šventei! Iš Japonijos atskridęs kompozitorius, perkusininkas ir garso dizaineris Tomoo Nagai  atliks užburiantį, meditaktyvų garso ir ritmo koncertą „Resonance“. Pasirodymu metu atlikėjas naudos naujus, Lietuvoje jo paties pasigamintus  instrumentus iš vietinių žaliavų: medžio, akmens, metalo ir stiklo.
Tomoo Nagai baigė studijas Tokijo meno Universitete, kūrė bendrus projektus su įvairių šalių džiazo, teatro, TV muzikos atlikėjais. T. Nagai koncertavo Indonezijoje, Brazilijoje, Maroke, Prancūzijoje, Islandijoje, Japonijoje.

Liepos 31 d. su juo susitikti galėsite Kultūros Fabriko, 5 a. esančioje Salėje C. 
Po koncerto kviečiame neišsiskirstyti, Tomoo, mielai atsakys į jūsų klausimus.
Daugiau apie Tomoo Nagai: http://tomoonagai.com/  
Iki pasimatymo!

  • 2019-07-31
2019-07-31 2019-07-31 Europe/Vilnius KUFA dovana Klaipėdos miesto 767 gimtadieniui – Tomoo Nagai (Japonija) perkusijos ir ritmo koncertas „Resonance“ KUFA švenčia Klaipėdos miesto gimtadienį ir kviečia jus į nemokamą koncertą dedikuotą šiai šventei! Iš Japonijos atskridęs kompozitorius, perkusininkas ir garso dizaineris Tomoo Nagai  atliks užburiantį, meditaktyvų garso ir ritmo koncertą „Resonance“. Pasirodymu metu atlikėjas naudos naujus,... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/kufa-dovana-klaipedos-miesto-767-gimtadieniui-tomoo-nagai-japonija-perkusijos-ir-ritmo-koncertas-resonance/date-20190731/ KF Kultūros fabrikas, Bangų g. 5A, Klaipėda, Klaipėdoje