Kostiumas - kelias į širdį ir karjerą

Kostiumas - kelias į širdį ir karjerą

Kviečiame į projekto „Būties riešutėliai“ renginus, kurių metu bus ne tik kalbama apie kasdienes jaunimo buities ir būties problemas, ieškoma atsakymų į rūpimus klausimus, bet ir kompetentingai dalinami patarimai kaip su tokiomis problemomis susidoroti.

Birželio mėn. 18 d. (antradienį) 17.00 val. vyks penktasis „Būties riešutėlių“ susitikimas KMSVB Jaunimo skyriuje (Tilžės g. 9) tema: KOSTIUMAS - KELIAS Į ŠIRDĮ IR KARJERĄ. Renginio lektorius - ALGIRDAS GRICIUS - vyrų stiliaus žinovas, padedantis nepaklysti pačiuose painiausiuose vyrų stiliaus labirintuose. Susitikimo metu aptarsime nuo paprastų buities (rūbų, avalynės priežiūra) iki būties (praktiškas ir modernus, suderinama?) klausimų. Puiki galimybė šį kartą pasidairyti, kas vyksta vaikinų spintose ir kaip laikosi ten gyvenantys kostiumai.

  • 2019-06-18  nuo 17:00
2019-06-18 17:00 2019-06-18 17:00 Europe/Vilnius Kostiumas - kelias į širdį ir karjerą Kviečiame į projekto „Būties riešutėliai“ renginus, kurių metu bus ne tik kalbama apie kasdienes jaunimo buities ir būties problemas, ieškoma atsakymų į rūpimus klausimus, bet ir kompetentingai dalinami patarimai kaip su tokiomis problemomis susidoroti. Birželio mėn. 18 d. (antradienį) 17.00 val. vyks penktasis... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/kostiumas-kelias-i-sirdi-ir-karjera/date-20190618/ Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius, Tilžės g. 9, Klaipėda, Klaipėdoje