Kostas Smoriginas, Audrius Balsys, Gintaras Šulinskas | Autorinis koncertas

Kostas Smoriginas, Audrius Balsys, Gintaras Šulinskas | Autorinis koncertas

2019 m. vasario 14 d. 19 val. į Klaipėdos koncertų salę su išskirtiniu koncertu sugrįžta teatro ir kino aktorius, režisierius, muzikantas – Kostas Smoriginas.

Šį kartą scenoje jis pasirodys ne vienas: prie kūrėjo prisijungia bičiulis, kompozitorius bei dainų aranžuotojas Audrius Balsys. K. Smoriginas su A. Balsiu dirba jau ne pirmus metus, tačiau viename koncerte, kaip scenos partneriai jie pasirodo tikrai nedažnai.
Taip pat prie naujos programos prisijungia ir ilgametę sceninę patirtį turintis gitaristas – Gintaras Šulinskas, kurio virtuoziškai valdoma gitara suteiks K. Smorigino dainoms naujų atspalvių.
Visi šie trys kūrėjai kartu puikiai papildo vienas kitą.

Atsinaujinusioje muzikinėje programoje išgirsite geriausius ir visų taip pamėgtus kūrinius: nuo dar jaunystėje sukurtų K. Smorigino dainų, „Aktorių trio” laikotarpio iki naujų, išskirtinai pagal aktoriaus vaidmenis poeto R. Stankevičiaus parašytų dainų tekstų.

Per visą muzikinę programą pajusite, kaip pereina K. Smorigino pamąstymai apie gyvenimą ir tarnystę, menininko poziciją ir jo vietą visuomenėje. Kalbės apie tai, kas svarbu, kas skauda, kas džiugina, kas priverčia liūdėti – ir visa tai puikiai atpažįstamu stiliumi: veržliai, įtaigiai, išmintingai, ironiškai ir viltingai.

  • 2019-02-14  nuo 19:00
2019-02-14 19:00 2019-02-14 19:00 Europe/Vilnius Kostas Smoriginas, Audrius Balsys, Gintaras Šulinskas | Autorinis koncertas 2019 m. vasario 14 d. 19 val. į Klaipėdos koncertų salę su išskirtiniu koncertu sugrįžta teatro ir kino aktorius, režisierius, muzikantas – Kostas Smoriginas. Šį kartą scenoje jis pasirodys ne vienas: prie kūrėjo prisijungia bičiulis, kompozitorius bei dainų aranžuotojas Audrius Balsys. K. Smoriginas su A. Balsiu dirba... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/kostas-smoriginas-audrius-balsys-gintaras-sulinskas-autorinis-koncertas/date-20190214/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje