Kontrabosas (rež. V. Masalskis)

Kontrabosas (rež. V. Masalskis)

Klaipėda ošia - po ilgos pertraukos „Kontrabosas“ rodomas uostamiestyje!

-------------------------------------------------------------

Vieno veiksmo pjesė „Kontrabosas“ – tai paralelė į mūsų pačių kasdienybę. Dabartinė garbėtroškų ir narcizų visuomenė kasdien mokosi tą pačią pamoką kaip ir P. Süskind dramos herojus – pervertinus savo galimybes, lieka protestuoti prieš tavo talento nepastebėjusi pasaulį ir jo nekęsti. Arba galų gale suvokti, kad esi tik vienas didelio orkestro instrumentas, greičiausiai net ne kontrabosas, o barškutis.

Šis Klaipėdos jaunimo teatro spektaklis – tai tragikomiškas savimi, muzika ir pasauliu nusivylusio kontrabosisto monologas. Jame žiūrovui atskleidžiama mažo žmogaus drama – kaip susitaikyti su tuo, kad niekada neatliksi solo partijos, kad niekada nestovėsi pirmoje eilėje, kad savo paties gyvenime esi tik antraeilis veikėjas.


Dramaturgas: Patrick Süskind
Režisierius: Valentinas Masalskis
Scenografas: Renata Valčik
Vaidina: Donatas Želvys
Trukmė: 1 val.


Spektaklio rėmėjas: Vita Baltic International 

  • 2019-02-28  nuo 19:00
2019-02-28 19:00 2019-02-28 19:00 Europe/Vilnius Kontrabosas (rež. V. Masalskis) Klaipėda ošia - po ilgos pertraukos „Kontrabosas“ rodomas uostamiestyje! ------------------------------------------------------------- Vieno veiksmo pjesė „Kontrabosas“ – tai paralelė į mūsų pačių kasdienybę. Dabartinė garbėtroškų ir narcizų visuomenė kasdien mokosi tą pačią pamoką kaip ir... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/kontrabosas-rez-v-masalskis/date-20190228/ Klaipėdos Dramos Teatras, Teatro g. 2, Klaipėda, Klaipėdoje